הכירו: טל ורסנו בסינגל בכורה

הכירו את טל ורסנו, הוא השתתף לפני שנתיים בתכנית "הכוכב הבא" ("לא ציפיתי לעבור את האודישן"), מאז הוא מופיע, צובר ניסיון ואוסף חומרים ("התחלתי בתור שחקן כדורגל, המוזיקה הייתה חלום") וכעת מוציא את סינגל הבכורה שלו – "מדברים על אהבה" שכתב יחד עם צמד היוצרים תמר יהלומי ויונתן קלימי.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
טל ורסנו מדברים על אהבה
"קיבלתי תגובות חמות והתחלתי להופיע בכל מקום שנתן לי במה"

טל ורסנו, מתגורר בירושלים, הופיע לפני שנתיים בפריים טיים כשהשתתף בתכנית "הכוכב הבא" בעקבות הצעה שקיבל.

היום הוא מוציא את סינגל הבכורה שלו בשם "מדברים על אהבה" שכתב יחד עם תמר יהלומי ויונתן קלימי שחתומים על הלחן וגם על העיבוד וההפקה המוזיקלית.

מתי התחלת להתעסק במוזיקה?

"התחלתי בתור שחקן כדורגל, ולפני שנתיים הקלטתי קאבר לשיר "את המלאך שלי" שהעלתי לפייסבוק. הסרטון גרף במהירות מאות לייקים ותגובות ונהיה ממש ויראלי והייתי די בשוק מזה ובעקבות הסרטון הגיעה אליי ההצעה להשתתף בתכנית "הכוכב הבא".

איך אתה מסכם את החוויה שלך בתכנית?

"חוויה מדהימה. באתי עם ראש פתוח, לשמוע את השופטים ולקבל ביקורת בונה, לבחון את הפוטנציאל שלי. לא ציפיתי לעבור את האודישן הראשון. קיבלתי הרבה תגובות חמות"

איך הייתה העבודה על הסינגל החדש?

"העבודה על הסינגל הייתה מאוד ספונטנית. הקלטתי כל כך הרבה סקיצות אבל שום דבר לא הרגיש לי נכון, אפילו הייתי אמור להוציא את השיר "2020" של דודי בוזגלו אבל לא הרגיש לי שזה אני וחיכיתי לשיר הנכון עבורי. "

"עם יונתן ותמר יש לי חיבור מדהים. באחד הלילות ישבנו באולפן והם השמיעו לי מלא סקיצות וחומרים, ולא היה לי חיבור לאחת מהסקיצות והמשכנו לדבר ולחפש כיוון אחר אז הם שאלו אותי אם אי פעם חוויתי אהבה ומיד הראתי להם משהו ששמרתי בפתקים באייפון. תוך שעה הם הלחינו את הטקסט וכבר הייתה לנו סקיצה ביד ומיד ידעתי שזה יהיה הסינגל הראשון שלי".

איך אתה מגדיר את הסגנון שלך?

"אני חושב שסגנון נבנה עם הזמן. כולם מחפשים תמיד להביא את ה"משהו אחר" הזה. אני משתדל להביא את עצמי כמה שיותר ולא להישמע כמו אחרים. תמיד אביא חומרים וטקסטים שמתאימים למה שאני חווה או חוויתי. לא אנסה לצייר משהו שאני לא".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו