"מוסיקה הייתה ונשארה התשוקה שהובילה אותי בחיים": צחי הלוי חוזר עם סינגל חדש

"בנקודת הזמן הזאת בחיי, ולמרות שלאורך העשור האחרון השקעתי את כל כולי בללמוד ולהתנסות בעולם המשחק, המוסיקה קצת נדחקה לשוליים. ההשתתפות בזמר במסכה נתנה עוד דחיפה לרצון לחזור ליצור מוזיקה בצורה עקבית ולמצוא את הדרך לשלב בין התשוקה הראשונית – המוסיקה": צחי הלוי, ללא ספק מהשחקנים המוערכים והעסוקים בארץ, מוציא סינגל חדש – "הכל תקוע" אותו כתב והלחין ביחד עם צליל קליפי, טל פורר ויוני חרל"פ ומבשר על חזרתו ליצירה ועשייה מוזיקלית • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: דניאל נוי דור

כשנה וחצי לאחר שזכה ב"זמר במסכה" צחי הלוי, ללא ספק מהשחקנים המוערכים והעסוקים בארץ, מוציא סינגל חדש – "הכל תקוע" אותו כתב והלחין ביחד עם צליל קליפי, טל פורר ויוני חרל"פ ומבשר על חזרתו ליצירה ועשייה מוזיקלית.

צחי הלוי: "מוסיקה הייתה ונשארה התשוקה שהובילה אותי בחיים. בנקודת הזמן הזאת בחיי, ולמרות שלאורך העשור האחרון השקעתי את כל כולי בללמוד ולהתנסות בעולם המשחק, המוסיקה קצת נדחקה לשוליים, ייצרתי מעת לעת שירים שחלקם יצאו כסינגלים לרדיו, שירים לפרויקטים יעודיים כמו "נולד מחדש", שיר הוקרה לנפגעי ונפגעות צה"ל, שיר הנושא של הסרט "אול אין- דבש הנעורים" ושיר לקמפיין של גולף It's Another Day.
ההשתתפות בזמר במסכה נתנה עוד דחיפה לרצון לחזור ליצור מוזיקה בצורה עקבית ולמצוא את הדרך לשלב בין התשוקה הראשונית – המוסיקה, לתשוקה החדשה שמלווה אותי מזה עשור – המשחק"

את הקליפ בכיכובו של צחי, ביים רותם שמיר, אחד הבמאים המוערכים בארץ, שביים ויצר את "בני ערובה" (יחד עם עמרי גבעון) ואת הסדרה "השוטרים" וכמובן היה הבמאי של "פאודה" בעונה השנייה והשלישית.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו