רגב הוד פותח את עונת החתונות

"השיר ישב באמתחתי למעלה משנה וחיכיתי לרגע הנכון והמיוחד להוציא אותו לאור": אחרי שמגפת הקורונה "הורידה של השאלטר" של ענף התרבות לשנה שלמה, וכעת לצד החזרה לשגרת ההופעות באולמות מלאים משחרר רגב הוד את "חתונת השמחות" שצפוי להיות להיט הרחבות • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
רגב הוד
צילום: איזידור מרדכי

רגב הוד חוזר לשגרה ופותח את עונת החתונות עם שיר המיועד להיות להיט ברחבת הריקודים של הקיץ.
תקופת הקורונה איימה להמית את ענפי האירועים והתרבות, שקרסו כליל למול המגיפה ש"סגרה את השאלטר" על כל הדברים המשמחים ולימדה אותנו לקח חשוב על חברות, הישרדות, אחדות ועזרה הדדית.


בעוד שלוח הופעותיו החל להתרוקן ככל אמן בישראל בשל הקורונה, הזמר רגב הוד בחר שלא לשקוע למחוזות לא נעימים אלא העדיף ליצור ולחפש כיוונים אחרים בתחום המוזיקה , רגב היה האמן הראשון לצאת לסיבוב הופעות במרפסות, משאיות, חצרות ובתים ובכך סיפק לא רק פרנסה לכל הצוות שמקיף אותו בתקופה הקשה (לצד מופעי התנדבות קהילתיים) אלא גם קיים את המצווה הכי חשובה לו ולכולנו: לשמח לבבות.


בדיוק מאותה כמיהה לשמח ולהרים, נולד שירו החדש – "חתונת השמחות" הצפוי להפוך לאחד מלהיטי רחבות הריקודים בקיץ הקרוב ומבשר באופן רשמי על החזרה לשגרת הופעות בבמות, באירועים ובחתונות.

את השיר יצרו אור שאול, דורון רוקח ובנצי מור.


בימים אלה, לצד החזרה לשגרת הופעות באולמות מלאים, עובד רגב במלוא המרץ על אלבומו החדש הצפוי לראות אור בקרוב ומבשל הפתעות חדשות הצפויות להפוך את הקיץ הקרוב ללוהט במיוחד.


רגב: "השיר ישב באמתחתי למעלה משנה וחיכיתי לרגע הנכון והמיוחד להוציא אותו לאור יחד עם קליפ מושקע שצילמתי ואין זמן יותר מתאים ומרגש מתקופה זו שאחרי ספירת העומר כשאנחנו מתניעים מנועים וחוזרים לשמח את עם ישראל בשיא הכוח."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו