חוזר למקורות: יניב בן משיח בסינגל מרגש חדש

שבוע לפני תחילת סבב ההופעות בזאפה, הזמר הוותיק ואהוב יניב בן משיח חוזר למקורות עם שיר חדש ומרגש עליו עבד יחד עם משה פרץ • בן משיח מהבולטים ביותר במגזר החרדי – דתי, הראשון שפרץ את תקרת הזכוכית והפך להיות קונצנזוס ישראלי, שיתף פעולה עם גדולי הזמרים, בניהם: משה פרץ, קובי פרץ, ליאור נרקיס, מאור אדרי, אושר כהן ועוד • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
יניב בן משיח
צילום: גיא זלצר

יניב בן משיח הוא קונצנזוס מוזיקלי שלא היה כמותו במוזיקה היהודית. בעבודה קשה ועקבית הוא כבש לבבות עם השירים וההופעות שלו שמצליחות לאחד בין מגזרים וקהלים.
בחירת השירים שלו בשנים האחרונות היא מגוונת ורחבה, דווקא מתוך המטרה החשובה לחבר את כל סוגי המאזינים והמאזינות יחדיו, הוא מלהטט בצורה מדהימה בין מוזיקת פופ עדכנית למוזיקה יהודית שורשית ובין לבין גם חוזר למקורות של תחילת דרכו המוזיקלית.


סימן קטן, זה כל מה שיהודי מבקש כדי להרגיש אור בתוך החושך ולמקום הזה אפשר להגיע רק דרך דיבור ישיר מבן לאב, מיהודי לבוראו.
כל יהודי, בכל מקום בעולם יכול ברגע אחד לפתוח את שער הרחמים ולקבל אהבה גדולה וסימן קטן דרך השיחה האישית שלו, במילים שלו ישירות מול בורא עולם. ואלו בדיוק הכוונות של יניב בן משיח בשיר החדש "סימן קטן" להעביר את התובנות האישיות שלו שכתבו בדיוק רב – משה פרץ, כרמית שמחי ואבירם דרעי.

מעבר לחברות העמוקה רבת השנים בין הזמר משה פרץ ליניב בן משיח, זוהי הפעם הרביעית ולא האחרונה בה הם משתפים פעולה מוזיקלית ("ואחרי ככלות הכל", "עלינו לשבח", "דברים טובים").
יחד עם הלחן המרגש, המילים מעבירות את הסיפור של יניב בן משיח ובעצם את הסיפור של כל אחד מאיתנו.

יניב בן משיח: "יש לי ציפייה גדולה לפגוש את הקהל האהוב שלי בהופעות הקרובות ולשיר איתם ביחד את השיר החדש שלי 'סימן קטן' שמוגש אליכם אחרי עבודה רבה מהלב והנשמה. מבטיח לכם חוויה שטרם הייתה לנו יחד."


השיר החדש יוצא ממש לקראת ההופעה שתקרה בעוד שבוע, יום שלישי 18.1.22 בזאפה ירושלים ולאחר מכן ביום שלישי 2.2.22 בזאפה חיפה.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו