תכנית הראיונות החדשה של ירון אילן

התוכנית החדשה שמצטלמת בימים אלה, ותשודר מ- 29.11, בכל יום בשעה 13.00 ובשידור נוסף בשעה 22.00, ייפגש ירון לשיחה מלב אל לב עם אמנים מובילים (אייל גולן,משה פרץ,ליאור נרקיס ועוד) , שנזכרים בילדות, בנקודות שיא ושפל בקריירה ומשתפים בחלומות שלהם לעתיד • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: אינסטגרם

הראל סקעת, מירי מסיקה, איתי לוי, אייל גולן, נרקיס, עדן חסון, אגם בוחבוט, משה פרץ, דודו אהרון, ליאור נרקיס, מושיק עפיה, קובי פרץ, פבלו רוזנברג, דידי הררי ולואי עלי הם רק חלק מהאמנים שיגיעו לשיחה אישית, בתוכנית החדשה "פותחים הכל עם ירון אילן" בערוץ 24 החדש.

בתוכנית, שמצטלמת בימים אלה, ותשודר מ- 29.11, בכל יום בשעה 13.00 ובשידור נוסף בשעה 22.00, ייפגש ירון לשיחה מלב אל לב עם האמנים, שנזכרים בילדות, בנקודות שיא ושפל בקריירה ומשתפים בחלומות שלהם לעתיד. לירון אילן הם מספרים גם על האנשים המשמעותיים בחייהם, שמלווים אותם לאורך כל הדרך ועוזרים לקבל את ההחלטות החשובות,  וגם על האמונות, מקורות ההשראה, ההתמודדות עם השנה האחרונה והגעגוע לקהל.

"פותחים הכל" תשודר בנוסף לתכניתו הותיקה של ירון אילן, "שישי שמח", המשודרת בערוץ 24 כבר למעלה משמונה שנים ושוברת שיאי צפייה חדשים. לדוגמה, ביום שישי (23/10) הרייטינג הממוצע של "שישי שמח" עמד על 4.2%. ברגע השיא אחוזי הצפייה עמדו על 5.5%. גם כמות הצופים עלתה בהתאמה עם ממוצע  של כ-250 אלף צופים. כמו כן, בגזרת הקהלים ניתן לראות שבחודשים האחרונים חל גידול משמעותי בקרב קהל של בני 25-34.

באדיבות ערוץ 24
באדיבות ערוץ 24
באדיבות ערוץ 24

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו