מיזם "זאפה לייב" חוזר

על רקע הסגר והפסקת ההופעות המוחלטת קבוצת זאפה וקשת שמחים להודיע על החזרת המיזם המצליח, "זאפה לייב " – הופעות חיות מדי לילה שיתקיימו במתחם ההופעות החדש של זאפה בפארק הירקון, גני יהושע, ת"א ויועברו בשידור בקשת 12 • הערב, יום ראשון, ה-20.9 יפתח את המיזם עידן רייכל במופע משודר. לאחריו יופיעו מדי ערב רפרטואר מובחר של אומנים אהובים • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

לפני מספר ימים חזרה קבוצת זאפה לפעילות חלקית במטרה לנסות ולהדליק שוב את האור על במותיה למען עולם התרבות, הקהל, האומנים ועובדי התעשייה עם מתחם הופעות ייחודי וראשון מסוגו בישראל, המונה כאלף מקומות ישיבה בפארק הירקון גני יהושע בת"א.

המתחם נבנה במיוחד והותאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. בהתאם להנחיות החדשות של הממשלה לפיהן החל מיום שישי 18.9.20 נכנס לתוקף סגר כלל-ארצי ולאחריו סגירת מופעי התרבות באופן מוחלט, בעצב גדול זאפה נאלצה לעצור החל מיום זה את המופעים שתוכננו בפארק הירקון- גני יהושע.

כעת שמחים לבשר שבמהלך ימי הסגר ישמש המתחם להופעות חיות של רפרטואר מובחר של אומנים מובילים אשר יועברו מדי ערב בשידור בקשת, ע. 12. בנוסף ביום חמישי הבא, ה-9.24 ,לקראת יום כיפור, ישודר משדר סליחות מיוחד הכולל שיתופי פעולה של אמנים מובילים בהפקת זאפה ובשיתוף משרד ירושלים ומורשת, עיריית ירושלים והרשות לפיתוח ירושלים.

עוזי בירותי, משנה למנכ"ל קבוצת זאפה: "קבוצת זאפה מודה לקשת על שיתוף הפעולה בפרויקט זאפה לייב. הפרויקט מאפשר לנו להמשיך ולספק לקהל הישראלי מוסיקה איכותית ומרגשת להרמת המורל בתקופה מורכבת ולא פשוטה של סגר על ישראל. זאפה תמשיך להוביל את עולם התרבות ולספק פרנסה לעובדי התעשייה גם בתקופת הסגר. "

**הכרטיסים שנרכשו למופעים שלא התקיימו במועד המקורי יעמדו לזכות הרוכשים עם החזרה לשגרה. קבוצת זאפה תיצור קשר עם הרוכשים לשיבוץ מחדש. מוקד שירות הלקוחות זמין כל העת באמצעות המייל supervisor1@zappagroup.com כל פניה תקבל מענה מקצועי ותטופל עד תום.**

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו