אגם בוחבוט עוברת מיתוג מחדש ומוציאה סינגל חדש ופמיניסטי

"חונכתי וגדלתי על ערכים של שוויון וליברליות ואנו משפחה של נשים חזקות. אני מאמינה שיהלום יעביר לכל הבנות באשר הן מסר של העצמה נשית": אגם בוחבוט מוציאה היום את "יהלום", סינגל חדש שנוצר במהלך השנה האחרונה על ידי אגם יחד עם היוצרים ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי והוא מהווה סנונית ראשונה מתוך סדרת שירים בוגרים ועוצמתיים אשר סוללים את דרכה החדשה והעצמאית • הזמרת עוברת מיתוג מחדש ומוותרת על שם המשפחה שלה, מעתה והלאה תוצג בשמה הפרטי • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אגם בוחבוט - יהלום

"לכל הבנות שמתפשרות על פחות, מאחת עד אלף, את אישה חזקה עצמאית אינדיפנדט. בזכותך על אמת, אל תחכי שיבוא האביר על הסוס הלבן, לא, אין לך מחיר.."
אלו הם כמה משפטים מתוך השיר החדש "יהלום" של הזמרת המצליחה והשחקנית אגם, אשר מעיזה להוציא להיט פופ עם מסרים פמיניסטיים המתחברים לרוח התקופה.

ולכל מי שלא שם לב, הזמרת הצעירה עוברת מיתוג מחדש ללא שם המשפחה בוחבוט.

השיר "יהלום" נוצר במהלך השנה האחרונה על ידי אגם יחד עם היוצרים ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי והוא מהווה סנונית ראשונה מתוך סדרת שירים בוגרים ועוצמתיים אשר סוללים את דרכה החדשה והעצמאית.

אגם, הצליחה למצב את עצמה כקול של בנות הדור שלה כאלו חזקות, חכמות ובעלות דעה שמתייחסות לשוויון, זכויות ואפשרויות באותה מידה שהן מתייחסות לwell being ובילויים.

אגם: "מהפכת ה ME TOO לא פסחה גם על בני דורי, חונכתי וגדלתי על ערכים של שוויון וליברליות ואנו משפחה של נשים חזקות. אני מאמינה שיהלום יעביר לכל הבנות באשר הן מסר של העצמה נשית. אנו רוצות ויכולות להיות קודם כל בשביל עצמינו ובתקופה זו גם אחת בשביל השנייה.
אני מאמינה שיחד עם היוצרים המדהימים של השיר ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי הצלחנו להוציא שיר פופי מדליק וקולע שירים את מצב הרוח של כולם".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו