משתתפת "המירוץ למיליון" בסינגל בכורה

בחודשים האחרונים החלה אליס לעבוד על חומרים לאלבום הבכורה שלה וכעת יוצא ממנו סינגל הבכורה "שאקו שאקו", ואם היא נראית לכם מוכרת זה בגלל שבימים אלה היא משתתפת בעונה של "המירוץ למיליון" • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אליס
צילום: אור דנון

בחודשים האחרונים החלה אליס לעבוד על חומרים לאלבום הבכורה שלה כשהיא מעורבת בכל תהליך היצירה: כתיבה, הלחנה, בחירת הסגנון המוזיקלי שייצג בצורה מדויקת את החותם הסגנוני הייחודי שלה והויזואליה שתלווה אותו.

את אליס ליוו בתהליך היצירה מטובי היוצרים: המוזיקאי רון ביטון שכתב יחד איתה את מילות השיר וליאור אברמוב ("טיקיטאס","מאמו", "סטפאן") שהפיק מוזיקלית.

"שאקו שאקו", סינגל הבכורה, הוא מנת אופטימיות מלאת קצב המוציא לאור אמנית פורצת דרך בתחום האפרו-ביט ומביא לידי ביטוי את הרבגוניות האמנותית שלה.

אם היא נראית לכם מוכרת זה בגלל שבימים אלה, לצד העבודה על אלבום הבכורה היא משתתפת בעונה של "המירוץ למיליון".

"שאקו שאקו" מלווה בקליפ מושקע בבימויו של איתן אשכנזי, שניתן לה תרשם בו במשמעות המילה "שאקו שאקו" – תנועת ריקוד באפרו ביט.

אליס נולדה במוסקבה ובגיל 3 עברה עם הוריה לאפריקה. בגיל 12 עשתה משפחתה "עלייה" לחיפה והיא נשלחה לפנימיית "דוד רזיאל" בהרצליה. שם, הרחק מהסביבה לה הייתה רגילה, גילתה את הייעוד של חייה: הבמה. בפנימייה מצאה עצמה מטפחת כישרון בימתי יוצא דופן שסחף את כל חושיה. היא החלה להתמקצע במוזיקה, לכתוב ולהלחין ולחרוש את הארץ בהופעות. בהמשך עם שחרורה מהצבא עברה לתל אביב, עבדה קשה בכדי לממן את החלום, הקליטה מספר שירים מקוריים בצרפתית והעלתה אותם לרשת. לאותן הקלטות נחשף מפיק צרפתי מוביל שהציע לה לעבור לצרפת בכדי לעבוד איתו על המוזיקה. בגיל 22 היא טסה לבדה לצרפת עבדה בבקרים בעבודות מזדמנות ובלילות הקליטה , הופיעה והגשימה את עצמה . לאחר שנה, במהלכה התגוררה בצרפת, החליטה לחזור לארץ בעקבות האהבה אך היא עדיין שומרת על קשר עם אותו מפיק ומטפחת קריירה בינלאומית במסגרתה במהלך החודש הקר וב צפויה לצאת גרסה באנגלית ובצרפתית ל"שאקו שאקו" באירופה.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו