אייל גולן בסינגל חדש לכבוד יום הולדתה הראשון של בתו מיאל

"בדיוק לפני שנה, בית חולים קפלן, מחלקת יולדות. אמא שלך הגיבורה לוחצת ולוחצת, מזיעה וצועקת ואני מהצד תומך ומחזק ואז הרגע הקסום הגיע ויצאת אל אויר העולם": זמר העשור אייל גולן משחרר סינגל חדש לרגל יום הולדתה הראשון של בתו מיאל • את השיר החדש "ארמון בחול" כתב גולן יחד עם פאר טסי וטליסמאן • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן

אייל גולן ממשיך לרגש והפעם עם סינגל חדש – "ארמון בחול" אותו הוא מקדיש לבתו מיאל, אשר חגגה את יום הולדתה הראשון.

לרגל יום הולדתה, אייל גולן ברך את בתו בברכה מרגשת: "בדיוק לפני שנה, בית חולים קפלן, מחלקת יולדות. אמא שלך הגיבורה לוחצת ולוחצת, מזיעה וצועקת ואני מהצד תומך ומחזק ואז הרגע הקסום הגיע ויצאת אל אויר העולם. אם רק היית יודעת כמה אושר ושמחה הבאת איתך, נסיכה יפה שלי קטנה. היום את חוגגת שנה ואפשר להגיד שהפכת לחוט המקשר בין כל האחים. אלין שמכורה אלייך ומטפלת בך, ליאם שלא יכול לעבור יום בלי שהוא רואה אותך ויאן שהשאלה הראשונה שלו כשהוא מגיע אלינו זה איפה מיאל. מודה לאל ששלח לי אותך אהובתי. החיוך הכובש שלך והעיניים שמלאות בטוב. אוהב אותך מיאלי שלי ומאחל לך שתגדלי לעולם שליו, עולם שמח, עולם של שלום ועולם של אהבת חינם. מזל טוב."

השיר נכתב ע"י פאר טסי, אייל גולן וטל ״טליסמאן״ בן נון והולחן ע"י פאר טסי וטל ״טליסמאן״ בן נון, בעיבוד והפקה מוסיקלית של מתן דרור.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו