עם סיפור חיים מעורר השראה: תכירו את עטרה אוריה

תכירו את עטרה אוריה, היא השתתפה בעונת 'הכוכב הבא לאירוויזיון' 2020 ומאז ממשיכה לצבור ניסיון מוזיקלי, היא בוגרת בית הספר למוזיקה "רימון", מנגנת ויוצרת • סיפור חייה מרתק ומעורר השראה במיוחד, אוריה עברה בין משפחות אומנה מאמצות, גרה ברחוב כהומלסית ואומצה על ידי תושבת הוד השרון • כעת היא מוציאה את "ילד מטריה" בו עטרה מראה לנו דרך אחרת, ייחודית ופשוטה ללא מניירות, דרך שמראה לנו שלפעמים טקסט יכול לגעת במקומות הכי עמוקים ובצורה ישירה • אל תפספסו את זה

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עטרה אוריה - ילד מטריה
צילום: שי אשכנזי


עטרה אוריה (25), הגיע למסך הטלוויזיה בתוכנית 'הכוכב הבא לאירוויזיון', מאז המשיכה ליצור ולעצב שפה ייחודית לה, את הטקסטים והלחנים היא כותבת בעצמה מתוך ההתמודדות עם החוויות שצברה לאורך השנים.
בשנים האחרונות עטרה נוהגת לשתף את עוקביה ברשתות החברתיות בטקסטים ויצירות בניהם "ילד מטריה" – שפרסמה במלואו לפני כשנתיים – היא והגיטרה. הביצוע צבר קרוב ל- 1,000,000 צפיות והצליח לגעת ולהשאיר חותם בנוער שצופה בתכנים בטיקטוק. ועכשיו עטרה החליטה להוציא אותו לאוויר העולם.

תקשיבו לטקסט, תפתחו את הראש למשהו אחר, נוגע וחשוף. עטרה מראה לנו דרך אחרת, ייחודית ופשוטה ללא מניירות, דרך שמראה לנו שלפעמים טקסט יכול לגעת במקומות הכי עמוקים ובצורה ישירה.
לצערנו, על התעללות חברתית אנחנו שומעים יותר מדי אולם בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר אומנים שנוגעים בנושאים האלה ומשתפים על חוויות אישיות מהעבר והווה.

עטרה על השיר: "השיר ילד מטריה הוא שיר על חרם, על נידוי חברתי ובריונות. אבל בעצם… ילד מטריה הוא בעיקר שיר על חברות. חברות כזאת בתוך מקום כל כך חשוך היא קרן האור באפלה. היא ההצלה, היא שברון הלב. העבודה עם בן שופן באולפן הייתה מרגשת ועוצמתית, בן ניגש לשיר עם כפפות של משי , וטווה סביבו בעדינות ובחכמה רבה את ההפקה המדוייקת לשיר.
את השיר הזה אני מקדישה לכל מי שהרגיש שלא רואים אותו, שלא רוצים אותו לכל מי שהרגיש, ילד מטריה.
באהבה, עטרה אוריה."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו