"פרח קיר": עטרה אוריה בסינגל חדש רגע לפני אלבומה

"אני חושפת בכל שיר נדבך קטן מהחיים שלי, ממנעד הרגשות והתחושות שלי ומהדרך שעברתי ועדין עוברת, אני כותבת עליי אבל לא פחות על כולם": עטרה אוריה מוציאה הבוקר את "פרח קיר" שממשיך את הקו הייחודי לה שנולד בארבעת הסינגלים האחרונים שלה- ("ילד מטריה", "לתמיד", "היינו ילדים כאלה" ו-"פיטר פן") וזהו הסינגל האחרון לפני אלבום הבכורה שלה • לצילומי הקליפ הצטרף הזמר והיוצר דניאל גרנט שביים לירן סגל • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עטרה אוריה - ילד מטריה
צילום: שי אשכנזי

עטרה אוריה היא פרח נדיר במחוזות תעשיית המוסיקה בישראל. זמרת, יוצרת, כותבת, מלחינה ושותפה לעיבוד של כל השירים אותם הוציאה עד היום.


"פרח קיר" הוא הסינגל האחרון לפני אלבום הבכורה שלה והוא ממשיך את הקו הייחודי לה, בכתיבה מרגשת, אינטליגנטית ואלגנטית כאחד.
גם פה כמו בכל השירים שהוציאה בשנה האחרונה היא צובעת את השיר בצלילים חדשניים ומזמינה את קהל המאזינים לחוות איתה מארג רחב של רגשות ולחוות איתה חווית מוזיקה חדשה וייחודית.

"פרח קיר" מצטרף לארבעת השירים שהוציאה עטרה בשנה האחרונה לאחר שהוחתמה בחברת NMC: "ילד מטריה", "לתמיד", "היינו ילדים כאלה" ו- "פיטר פן".

בדרכה המקורית והייחודית היא מאפשרת הצצה למחוזות סיפור חייה יוצא הדופן וכמו שהיא מתארת זאת: "אני חושפת בכל שיר נדבך קטן מהחיים שלי, ממנעד הרגשות והתחושות שלי ומהדרך שעברתי ועדין עוברת, אני כותבת עליי אבל לא פחות על כולם. כי בסוף כולנו בדרך כזו או אחרת עוברים מסע ומתגברים על הקשיים שבדרך".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו