"את מרגשת אותי": סינגל חדש מתוך הפרויקט "אמיר והצרפתים"

בגיל 50 גילה אמיר טלמור, אב לארבע בנות (18-12) תושב עמק יזרעאל, שהוא חולם לעשות מוזיקה • אחרי הבלדה המרגשת "בלגיה" בו אירח את עומר נצר ושנכתבה על אישתו מלכי, הוא שועט לעבר פרויקט הבכורה "אמיר והצרפתים" וכעת יוצא ממנו הסינגל השביעי – "את מרגשת אותי" אותו כתב על אהבה ראשונית צעירה • האזינו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אמיר והצרפתים
צילום: מאי זיגל

כל אחד מאתנו חווה אהבה ראשונית וצעירה זו שתדע לקרוא מחשבותיו מבלי שיפצה פיו; שתשלים את מילותיו בצורה אינסטינקטיבית; תלטף את חוקותיו ותחבק את מכאוביו; תרים אותו כשהוא שבור ותשמח איתו כשהוא זורח, ובעיקר תהיה לו חוף מבטחים כשם שהוא יהיה לה.
במשעולי החיים אנחנו נתקלים באנשים שונים ומגוונים שחלקם הגדול מלווה אותנו פרק זמני בחיים וממשיך הלאה. אהבה ראשונית וצעירה הזו לנצח נמצאת. היא לנצח נמצאת שם. גם כשהיא רחוקה פיזית היא תמיד קרובה, מבינה ותומכת שכן חייה שזורים בחייך.


על אהבה ראשונית צעירה תאומה שכזו כתב והלחין אמיר טלמור את השיר החדש מפרויקט "אמיר והצרפתים" מ"את מרגשת אותי.." המגולל אמנם את סיפור שכח אחד ואחת מאתנו חווה בעצמו.


"אמיר והצרפתים" הוא פרויקט מושקע פרי עטו וחזונו של אמיר טלמור, שחולק כבוד לרוק הישראלי מנקודת מבט אישית-קולקטיבית המציירת את החוויות והמציאות הישראלית דרך הצלילים.
בפרויקט משתף אמיר פעולה עם אמנים מוכשרים ומגוונים כמו עומר נצר, אמיר הלוי, דניאל גלעד וקרן סירי שתורמים את האינטרפרטציה הייחודית שלהם לתוך היצירה.


אמיר: "'את מרגשת אותי.." הוא בין השירי ם הראשונים שכתבתי. בוסה- נובה רכה ומלטפת שגורמת לזוז בתנועות ריקוד עדינות, כמו פעימות הלב. זהו שיר יפה, בלי תירוצים ובלי הצורך להסביר, בדיוק כמו בחברות אמת".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו