שלומי שבת ועדן אלנה בדואט משותף

אחרי ההצלחה הגדולה עם השיר "מורידים את הירח" עם אליעד שפתח את הקמפיין המדובר לאלבום חדש מסדרת האלבומים המצליחה והאהובה בישראל 'שלומי וחברים', כעת יוצא השיר שני מתוך הפרויקט עם שיתוף פעולה מסקרן במיוחד בין שלומי שבת ועדן אלנה • השיר החדש מקבל גם משמעות אדירה ומציין 6 שנים לנפילתו של אברה מנגיסטו בשבי • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שלומי שבת ועדן אלנה
צילום: יוסי מויאל

"מה אתה עובר" – שיר חדש בביצועם של האמנים שלומי שבת ועדן אלנה בשילוב קליפ מרגש – הוא חלק מפרויקט חשוב הנוצר ע"י חברת התוכן Peach ,הזרוע החברתית אג'נדות וארומה מיוזיק. מטרת הפרויקט הינה לעורר את השיח הציבורי ולגייס הזדהות מצד החברה הישראלית במלאת 6 שנים להחזקתו של אברה מנגיסטו בידי חמאס בעזה לאחר שחצה את גדר הגבול ב-7 בספטמבר 2014 ,תוך הדגשת החשיבות והעובדה כי אברה עדיין חי.

השיר נכתב והולחן ע"י אבי אוחיון ושלומי שבת, בביצועם של שניים מהאמנים המובילים והמשפיעים בישראל: שלומי שבת הידוע ביצירותיו הישראליות והמרגשות, ועדן אלנה, שנבחרה לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירווזיון לשנת 2021.

השיר החדש הינו פנייה אישית ומרגשת לאברה, בשפה העברית ובשילוב טקסטים בשפה האמהרית. השיר מפנה זרקור ומחזק מטרה חשובה ונעלה שנועדה לחבר את הציבור הישראלי לנושא כאוב ולהעיר את מקבלי ההחלטות לפעולה להחזרתו. את השיר מלווה קליפ בבימויו של רועי רז ומציג תמונות ושברים משתנים המתחברים לנקודה אחת – דיוקן של אברה. המסרים הטקסטואליים המוצגים בקליפ קוראים לחיזוק אברה, תוך הדגשת החשיבות שבהחזרתו, והעובדה כי אברה עדיין חי. הפרויקט קורא לציבור הישראלי לא לשכוח את אברה, ולהעלות את הנושא לסדר היום באמצעות שילוב אמנות ותרבות הנוגעים בכלל הציבור בישראל.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו