"את יודעת אמא": דולי ופן עם עמיר בניון ואיתי לוי

"את השיר אנחנו רוצים להקדיש לאמא של דולי – יפה חיה בת מלכה ז״ל שנפטרה לפני כשנתיים ממחלת הסרטן. למדנו ממנה את הערכים החשובים ביותר של נתינה לזולת, הכנסת אורחים, קבלת האחר, פשטות וצניעות": אחרי ההצלחה האדירה של הסינגלים "אח שלי מתחתן", "מאושרים", "תרוצי אליו" ו- "הכוכבים בוכים בלילה" שכבשו את הרדיו והפכו ללהיטי שטח מובילים, דולי ופן ממשיכים להפתיע עם סינגל נוסף מתוך הפרויקט הכי מדובר בתעשיית המוסיקה בשנה האחרונה, והפעם שיתוף פעולה מרגש במיוחד במיוחד עם סיפור אישי מרתק אותו מבצעים בצורה מושלמת עמיר בניון ואיתי לוי • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: ניר אמיתי

זו הייתה ללא ספק השנה הגדולה של דולי ופן, אחרי שנים שעשו להיטים גדולים מאחורי הקלעים, השנה הם עברו לקדמת הבמה עם הפרויקט המצליח והמדובר והביאו שרשרת להיטי ענק שכבשו את המקומות הראשונים בכל מצעדי הפיזמונים, תחנות הרדיו, רשתות הניו מדיה, יו טיוב ומיצבו אותם כהרכב השנה, והשם הכי מבוקש בתעשיית המוזיקה בישראל ב 2020 . "אח שלי מתחתן" (עם מוש בן ארי), "מאושרים" (עם לירן דנינו ונועה קירל), " תרוצי אליו" (עם רותם כהן ובית הבובות), "הכוכבים בוכים בלילה" (עם שירי מימון ודודו אהרון), "ואז את תראי" (עם דיקלה ועידן חביב), שירים שמועמדים לשירי השנה במצעדים ויישארו לעוד שנים ארוכות כנכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

דולי ופן ממשיכים להפתיע עם סינגל נוסף מתוך הפרויקט הכי מדובר בתעשיית המוסיקה בשנה האחרונה, והפעם שיתוף פעולה מרגש במיוחד במיוחד עם סיפור אישי מרתק אותו מבצעים בצורה מושלמת עמיר בניון ואיתי לוי.

דולי ופן: "היום יצאה לעולם יצירה חדשה שלנו, ״את יודעת אמא״ בה אנחנו מארחים את עמיר בניון ואיתי לוי המרגשים. את השיר אנחנו רוצים להקדיש לאמא של דולי – יפה חיה בת מלכה ז״ל שנפטרה לפני כשנתיים ממחלת הסרטן, לא היה לנו ספק שבפרויקט שלנו נקדיש לה שיר. למדנו ממנה את הערכים החשובים ביותר של נתינה לזולת , הכנסת אורחים, קבלת האחר, פשטות וצניעות. חיכינו לרגע המתאים ובדיוק היום, יפה הייתה אמורה לחגוג איתנו יום הולדת 58 והרגשנו שהכי נכון יהיה לסגור את המעגל הזה ביום הולדתה עם שיר עליה. הכל התחיל במפגש הראשון שלנו עם עמיר לפני 8 חודשים כשנפגשנו להכיר לראשונה כדי ליצור שיר יחד בפרויקט. נכנסנו למסע מוסיקלי ארוך כדי ש נמצא את נקודת המיזוג בין העולמות שלנו כדי ליצור שיר שירגיש לנו הכי נכון. אנחנו זוכרים את הרגע הזה שפשוט ישבנו כמה שעות לשיחות על החיים וסיפרנו לו על אמא של דולי, על החלום להקדיש לה שיר ועל הקושי האינסופי לאבד את האדם הכי קרוב אליך בעולם ולכתוב על זה כשזה ע וד כל כך טרי. הדמעות לא איחרו להגיע ועמיר תפס את העט, עצם עיניים, התנתק מהעולם ולא הפסיק לכתוב. בסוף אותו יום נולד השיר."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו