איה כורם חוזרת בכל הכוח

"כמעט תשעה חודשים לקרקס הזה. תשעה חודשים שבהם אני רואה אותנו מתפוררים, נאחזים בקושי, מנסים להחזיק מעמד. השיר הזה נכתב על הרגעים שבהם אני זוכרת שיש לי כוח, אבל גם ואולי בעיקר על הרגעים שבהם אני ממש זקוקה לתזכורת": איה כורם חוזרת בכל הכוח עם סינגל חדש מתוך אלבום שישי שייצא בקרוב מאוד • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
איה כורם
צילום: יחצ

איה כורם חוזרת עם סינגל חדש, טעון באנרגיות – "כוח".
ניגון המנוני, מילים נוקבות וגם קולו של יצחק רבין – כל אלה מרכיבים את השיר החדש של כורם, שהמסר שלו מקבל כל יום עוד ועוד תוקף ומשמעות.
כורם מזכירה שעוד יש לנו כוח – לכל אחד מאתנו – לשנות את המציאות. כדי לחדד את המסר, בקליפ מכבבת
השחקנית הצעירה שי לי סנגל אבויה ומשולבים בו קטעי וידאו מהפגנות ומחאות ששטפו את רחובות ישראל
בשנים האחרונות.
עד כה הוציאה כורם שני סינגלים שזכו להצלחה גדולה: ״רק אהבה״, ו-״לא עושים את זה ככה״.

איה: "כמעט תשעה חודשים לקרקס הזה. תשעה חודשים שבהם אני רואה אותנו מתפוררים, נאחזים בקושי, מנסים להחזיק מעמד. אני חושבת הרבה על החולים, על הצוותים הרפואיים, על הסוחרים בחדשות ששורפים את הסחורה, על כל האנשים עם החלומות ההרוסים והלב נשבר שוב ושוב ושוב, מפתיע שזה עדיין אפשרי. תשעה חודשים אני נעה בין ייאוש לתקווה קלושה: להתאמץ לראות את החיובי ורוב הזמן להכשל טוטאל, להשאר במיטה כל היום ואז לפגוש את החיוך של הבת שלי, להיות בטוחה ששום דבר לא יחזור להיות כמו שהיה ואז לשיר ולנגן ולהזכר שמה שחשוב באמת עדיין כאן.
התקופה הזו מזכירה לכולנו ממה אנחנו עשויים ושאולי אלה חומרים חזקים יותר ממה שחשבנו, השיר הזה נכתב על הרגעים שבהם אני זוכרת שיש לי כוח, אבל גם ואולי בעיקר על הרגעים שבהם אני ממש זקוקה לתזכורת. אני מקווה שהוא יוכל להזכיר גם לכם.
הוא מוקדש לכל הגיבורות והגיבורים שמעוררים בי השראה, שגורמים לי לרצות להיות טובה יותר וחזקה יותר בשבילי, בשביל המשפחה שלי ובשביל המדינה שלי."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו