"ביי ביי": דיקלה בסינגל וקליפ חדש

"התקופה הזו של השנה האחרונה לימדה אותי למתוח גבולות, לראשונה נכנסתי גם לעולם הויזואלי של הפקת הקליפים שילוו את השירים שלי": אחרי הלהיטים "שבועיים", "רק תגיד", "ואז את תראי" (דולי ופן) דיקלה משחררת הבוקר סינגל חדש ולראשונה בקריירה שלה היא גם הפיקה וערכה את הקליפ • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דיקלה ביי ביי
צילום: זהבית לגאלי

אחרי השלישייה המעולה שהתחילה ב-"שבועיים" המשיכה ל-"רק תגיד" וחתמה בלהיט "ואז את תראי" בהשתתפותה קבלו את האס הרביעי – "ביי ביי" שכתבה דיקלה, ויחד עם יפתח שחף ואוריאל וינברגר הלחינה. העיבוד וההפקה המוסיקלית של יעקב למאי.


את השיר הפועם הזה מלווה קליפ סוער אותו בחרה דיקלה, לראשונה, להפיק ולערוך, בעבודה עצמאית מלאה בסטייל, יחד עם יד ימינה המוכשר שמעון שושן שביים וצילם.

דיקלה: "התקופה הזו של השנה האחרונה לימדה אותי למתוח גבולות. את מלאכת יצירת השיר מתחילתו ועד סופו תמיד עשיתי ועכשיו לראשונה נכנסתי גם לעולם הויזואלי של הפקת הקליפים שילוו את השירים שלי.
יחד עם שמעון שושן, שהתמזל מזלי שהוא לצידי בכל פעולה, התחלנו קו חדש של ייצור עצמאי של קליפים. כמו שאמן כותב את השירים שלו בצורה הכי מדויקת, אנחנו מדייקים גם את הקליפים שהם בעצם הנשמה הויזואלית של השיר.
מעבר לכל זה נהניתי הנאה גדולה מהתהליך וכשנהנים קשה לטעות.
אני מקדישה את השיר לקהל המדהים שלי, שיבוא יום בקרוב שהוא ישיר איתי "ביי ביי" בהופעות! "

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו