חוזר למזרחית של פעם: לקראת אלבום חדש דודו אהרון משחרר סינגל חדש

האלבום החדש של דודו אהרון יהיה על טהרת המוזיקה המזרחית מבית אבא והרצון והכמיהה של דודו לחזור לצלילים עליהם גדל ולמחוזות המוזיקליים שדודו כה אוהב, וכעת יוצא מתוכו הסינגל הראשון – "אמא אמא" שכתבו דודו אהרון ואבי אוחיון ללחן של דודו אהרון אבי אוחיון מור אוזן , ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית אמון מתן דרור • אחרי סיבוב הופעות חורף מוצלח בזאפות ברחבי הארץ דודו סוגר את סיבוב ההופעות המוצלח במופע אחרון ב23/3/23 בזאפה מידטאון ת״א • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דודו אהרון
צילום: עומרי לוי

דודו אהרון בסינגל ראשון ״אמא אמא״ מתוך אלבום חדש שיראה אור בקרוב בחודשים הקרובים עליו הוא עובד עם היוצר אבי אוחיון והמפיק מתן דרור.
את השיר כתבו דודו אהרון ואבי אוחיון ללחן של דודו אהרון אבי אוחיון מור אוזן , ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית אמון מתן דרור.
האלבום החדש של דודו יהיה על טהרת המוזיקה המזרחית מבית אבא והרצון והכמיהה של דודו לחזור לצלילים עליהם גדל ולמחוזות המוזיקליים שדודו כה אוהב.


השיר ״אמא אמא״ מזכיר געגוע עז למוזיקה המזרחית האמתית שחסרה בשנים האחרונות בנוף של המוזיקה בארץ. דודו ממשיך להיות נאמן לקהל שלו ולקו המוזיקלי שמאפיין אותו מזה שנים וממשיך לבסס את המעמד שלו כאחד האומנים והיוצרים המעורכים במוזיקה הישראלית ואחד מעשרת האמנים המושמעים ברדיו לשנת 2022 בנוסף לרפרטואר הענק שלו ב15 שנות קרירה מוזיקלית.


אחרי סיבוב הופעות חורף מוצלח בזאפות ברחבי הארץ דודו סוגר את סיבוב ההופעות המוצלח במופע אחרון ב23/3/23 בזאפה מידטאון ת״א.
בקרוב דודו יצא לטור מיוחד של סיבוב הופעות בארצות הברית שיכלול את ניו יורק , לוס אנגלס, ומיאמי.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו