"החיים זה עכשיו": התקווה 6 בדרך לאלבום שמיני

״החיים זה עכשיו" סינגל ראשון מתוך האלבום החדש והעתידי של התקווה 6 (שמיני במספר) שמתוכנן לצאת במהלך השנה וכל כולו חלק מציון חגיגות ה- 20 ללהקה שתגיע ב- 17.6.23 לאמפי קיסריה להופעת יום הולדת מיוחדת וחגיגית • את הקליפ החדשני לשיר יצר שחר פליישר שהשתמש בבינה מלאכותית, בכלים מיוחדים ושונים כמו Astria.ai, Stable Diffusion בשילוב עם עבודה ב- Photoshop ו-After Effects. התוצאה מהפנטת • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
התקווה 6
צילום: משה נחומוביץ

"החיים זה עכשיו" סינגל ראשון מתוך האלבום החדש והעתידי של התקווה 6, אלבום שמיני במספר שמתוכנן לצאת במהלך השנה וכל כולו חלק מציון חגיגות ה- 02 ללהקה שתגיע ב-17.6.23 לאמפי קיסריה להופעת יום הולדת מיוחדת וחגיגית.
אין כמו שיר שמדבר על השלמה עם מסעות החיים בשביל לסכם כזו דרך של להקה. ״החיים זה עכשיו״ ההבנה שכל מה שנבנה והושג עד כה הגיע לבשלות וכל מה שקורה הוא תוצאה של הכנה ארוכה ועבודה קשה.

על ההפקה המוסיקלית אחראי לא אחר מאשר דני (פילוני) קרק שמלווה את ההרכב כבר עשור כמנהל ומפיק מוסיקלי ואחראי ביחד עם הלהקה לצבע המוסיקלי הכול כך ייחודי שלה.
את הקליפ החדשני לשיר יצר שחר פליישר שהשתמש בבינה מלאכותית, בכלים מיוחדים ושונים כמו Astria.ai, Stable Diffusion בשילוב עם עבודה ב- Photoshop ו-After Effects. התוצאה מהפנטת.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו