"בחלומות שלי יש ים": עילי בוטנר עם שמעון בוסקילה

עילי בוטנר משתף פעולה עם שמעון בוסקילה בשיר חדש "בחלומות שלי יש ים" להפקתו של פטריק סבג • בוטנר: "כשפגשתי את שמעון בוסקילה הוא סיפר לי שמאז שאימו נפטרה, הוא מרגיש שהיא נמצאת איתו כל הזמן. מהרגע שהוא קם בבוקר ועד הרגע שהוא הולך לישון ובעיקר בחלומות. בחלומות האלה שמעון ואני נפגשים ומתחברים" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עילי בוטנר ושמעון בוסקילה
צילום: ירין אהרונוף

עילי בוטנר מפליא לתפור חליפות מוזיקליות, מילים ולחנים, לרבים וטובים מזמרי ישראל כבר למעלה מ 15 שנים.
שמעון בוסקילה מהקולות האהובים בישראל. בכישרונו הרב כיוצר ובקולו הכל כך מזוהה, סלל את דרכו לליבם של רבים. על שירי הנשמה שלו וקולו החם והנוגע נאמר רבות. הגשתו נוגעת וחודרת עמוק ללב.

"בחלומות שלי יש ים" שיר אהבה וגעגוע נפלא, אשר ספוג ב"טעם של פעם" ישראלי/קלאסי, כזה המאפיין את קפדנותם ואיכויותיהם של עילי ושמעון לאורך דרכם המוזיקלית, וגם שיר הנשמע עדכני ומודרני הודות למגע הקסם של פטריק סבג, המפיק המוזיקלי עטור השבחים.

עילי בוטנר: "בסוף היום, אני תמיד נשאר אותו הילד, שהיה מנגן לאמא שלו שירי ארץ ישראל על המיטה בחדר בקיבוץ, כדי לשמח אותה. גם אם כבר חלף הרבה זמן מאז, זה תמיד יישאר המקום שממנו נכתבו הרבה שירים שלי לאורך השנים.
כשפגשתי את שמעון בוסקילה הוא סיפר לי שמאז שאימו נפטרה, כשהיה רק בן תשע, הוא מרגיש שהיא נמצאת איתו כל הזמן. מהרגע שהוא קם בבוקר ועד הרגע שהוא הולך לישון ובעיקר בחלומות."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו