כבר לא: הזמר הצעיר בן ימין ואסף אטדגי הפרידו כוחות

דרך חדשה: הזמר הצעיר בן ימין, מי שסומן כהבטחה הגדולה במוסיקה הישראלית ע"י אסף אטדגי ואף הוחתם תחתיו בחודשים האחרונים מפרידים כוחות ובן יוצא לדרך עצמאית וכעת משחרר סינגל חדש • מטעמו של בן נמסר: "אסף אטדגי הוא איש יקר ואהוב. בן הוא זמר ויוצר מוכשר בעל איכויות ויכולות גבוהות ואין ספק שהוא יגיע לאן שיבחר להגיע" • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בן ימין
צילום: אור דנון

אחד המנהלים המוערכים והמחוזרים בתעשייה, אסף אטדגי, ששם את ליבו על בן ימין, עוד כשהיה ילד ושימש כפייטן בבית הכנסת ליווה ושימש עבורו כמנהל אומנותי בחודשים האחרונים כעת מפרידים כוחות ובן יוצא לדרך עצמאית.

בן ימין, מוזיקאי יוצר ומבצע, בעל איכויות ווקאליות ממגנטיות עושה את צעדיו הראשונים בתעשיית המוזיקה, אחרי שנים בהן שימש כפייתן בבתי כנסת.


״כמה מילים״ הוא סינגל חדש שיוצא, לאחר שהשירים הראשונים ״השיר האחרון שלך״, ״ביום שאחרי״, ״בשבילך״ הגיעו למאות אלפי צפיות ביוטיוב ביניהם גם קאבר שעשה למוש בן ארי שהגיע למעלה מ2.7 מיליון צפיות.

את השיר החדש כתבו והלחינו אושר כהן, אלירן אביטל ועדי כבירי לצד עיבוד והפקה מוזיקלית של אלירן אביטל.

בן ימין: "בעולם שהפך לכל כך מורכב, עולם שבו להיות פשוט הפך להיות מסובך, מצאתי לי את המילים הנכונות שבין השורות לשיר כמה מילים של אהבה מתוך זיכרונות…התחברתי למילים מהרגע הראשון ואני מודה לקב״ה שנתן לי הזכות לשיר שיר כל כך מיוחד שמוכיח שעדיין קיימת אופטימיות ופשטות בעולם המורכב שנקרא אהבה."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו