לקראת אלבום בינלאומי ראשון: קרולינה משחררת סינגל חדש ומבטיח

"אחרי מסע ארוך מלא תעתועים, קסום ומעורר השראה, מסע בו התהפכה לי הבטן המון ואפילו הסתחררתי מעוצמת היצירה, סוף סוף מרגש לחשוף": קרולינה משגרת סינגל מבטיח מתוך האלבום הבינלאומי הראשון שלה שיצא בלייבל הבריטי הנחשב Tru Thoughts • קרולינה, שנחשבת למלכה האם של הגרוב בארץ, מציגה בשיר את ג׳ני פנקין שהחיבור ביניהן נוצר אחרי שקרולינה ראתה אותה בהופעה, התלהבה והזמינה אותה לאולפן • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
קרולינה
צילום: גבריאל בהרילה


כהרגלה קרולינה מצליחה לייצר אווירה חלומית שמשייטת במרחב שבין המציאות והפנטזיה. המנעד הקולי של קרולינה בפני עצמו הוא סוג של חלום, מדובר באחת הזמרות עם היכולות הווקאליות הכי מרשימות בארץ. שיתוף הפעולה עם ג׳ני פנקין נוצר אחרי שקרולינה ראתה אותה בהופעה, התלהבה והזמינה אותה לאולפן. ״מצאנו שיש לנו הרבה מהמשותף״ מספרת קרולינה ״ששתינו בסוף הופעה רק רוצות לחזור הביתה, להיכנס לבגדים נוחים ולא לדבר עם אף אחד״. השם של השיר נובע מחוסר הסבלנות של קרולינה אחרי שהסתיימה ההקלטה ובזמן שחיכתה למפיק ריג׳וייסר (להלן ג׳וג׳ו) כדי שיסיים את החלק שלו, התוצאה היא מעין שיר אהבה לבית, לבגדים נוחים ולזמן לבד. תחושה ששתי היוצרות חולקות.


אחרי שיתופי הפעולה המוצלחים עם קותימן ועם המפיק אדריאן יאנג (כולל השיר שכיכב בסדרות של נטפליקס ’Us See They When ’ו ’Cage Luke) ,האלבום הראשון המלא של קרולינה באנגלית יצא ב 18/11 , האלבום כולל עוד שורה של שיתופי פעולה עם יוצרים ישראליים שייחשפו בהמשך.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו