היא חוזרת: דנה אינטרנשיונל בסינגל ראשון לקראת אלבום חדש

"אף פעם לא הרגשתי צורך לשחרר שירים כמו מכונה בשביל הפרנסה או כדי להצדיק את הקיום שלי. זה קורה כשאני באמת מרגישה שעבר זמן, שהרעב חזר ושאני מתחברת למוסיקה": היא חוזרת. מלכת הפופ הישראלית, דנה אינטרנשיונל משחררת הבוקר סינגל חדש בשם "לה קוקרצ'ה" שכתבו עבורה לידור סעדיה וחן אהרוני ואת אלבומה החדש, כמו גם השיר החדש דנה משחררת דרך חברת יוניברסל ישראל • ב-26.3.23 יעלה ב'יס' דוקו ריאלטי חדש על הדיווה הבינלאומית 'דנה קמה' שעוקבת אחרי תהליך העבודה של דנה • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דנה אינטרנשיונל
צילום תמונה: שגיא דהרי

דנה אינטרנשיונל מציינת השנה 30 שנות קריירה בארץ ובעולם ובכל זאת היא מכריזה על עצמה ״אני כנראה הזמרת הכי עצלנית בעולם כועסת על עצמי לפעמים שלא מוציאה יותר שירים. אף פעם לא הרגשתי צורך לשחרר שירים כמו מכונה בשביל הפרנסה או כדי להצדיק את הקיום שלי. זה קורה כשאני באמת מרגישה שעבר זמן, שהרעב חזר ושאני מתחברת למוסיקה. אם אפרסם יום אחד את רשימת הלהיטים שכולם מכירים כשזמרים אחרים שרים אותם והציעו אותם לי לא יאמינו. כן, היו מקרים שממש התחרטתי כששיר כזה נהיה נורא מצליח אבל אני אף פעם לא מסתכלת אחורה וכועסת למה לא עשיתי את הדברים אחרת."


"לה קוקרצה" הוא סינגל ראשון של דנה אחרי תקופה ארוכה ״בשנה שעברה שיחררנו את ' אחלה גבר' ושמחתי נורא על ההצלחה שלו. אני כל פעם מופתעת מחדש. בהופעות. אני רק מתחילה ב; זה ממש. בסדר אם את מרגישה -ומיד כל הקהל ממשיך במקהלה ענקית; שאת ' אחלה גבר אבל אישה.' נורא שמחה על שיתוף הפעולה הזה עם סטטיקה ובת אל למרות שחבל לי שזה היה השיר האחרון שלהם"

כבר מהצליל הראשון מרגישים דנה חוזרת, זה נשמע שיר דנה טיפוסי. ״ הוא קצת מתכתב עם 'צינקווימילה' . רואה בו שיר העצמה לבנות שבא ממקום של כח נשי. כריש פטיש וקוקרצה זה עניין של אופי לא של מראה גבר מכבד ואוהב ומתחשב ושותף שווה לחיים הוא כריש פטיש. גם אם הוא נראה עדין וענוג."


ב-26.3.23 יעלה ב' יס' דוקו ריאלטי חדש על הדיווה הבינלאומית 'דנה קמה' שעוקבת אחרי תהליך העבודה של דנה. על השירים החדשים , וכן, גם לידת ' לה קוקרצה' תהיה שם.
את אלבומה החדש, ואת השיר החדש גאה ונרגשת דנה לשחרר בחברת יוניברסל ישראל.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו