אחרי הפסקה ארוכה: קאשי בדרך לאלבום חדש

"הרגע הזה הוא יותר מהרגע עצמו, זו נקודת התחלה, דרך חדשה": קאשי, חלק מדור המייסדים של ההיפ הופ הישראלי חוזר בסינגל ראשון אחרי הפסקה ארוכה, ובדרך לאלבום חדש • כעת הוא משחרר את "אינדי-יעני", שיר אסוציאטיבי עם קריצה, שהוא ביטוי של אהבה חיבור והערכה לכל מה שבין תרבויות עתיקות, אמונה, תפילה, פראיות, מוסיקה,ריקוד, וטבע • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
קאשי
צילום: דביר הלוי

קאשי, חלק מדור המייסדים של ההיפ הופ הישראלי חוזר בסינגל ראשון אחרי הפסקה ארוכה, ובדרך לאלבום חדש.

קאשי, ידוע כראפר כן ורגיש המוכר בזכות הלהיטים: ״בואי ניקח דברים״, ״קאשי יוצא החוצה״, ״לא צריך יותר מידי״, ״עולם שיראה כמוך״ וקנה לעצמו מקום של כבוד בפנתיאון ההיפ הופ הישראלי.


בתקופה האחרונה השתלב קאשי בסיבוב ההופעות של רביד פלוטניק, יחד הם מבצעים את השיר המשותף שלהם ״פתמטר״ שהפך לקאלט, מתוך אלבומו האחרון של רביד, הקהל מקבל את קאשי באהבה וגעגוע גדול.

מאז צאת אלבומו השני הקדיש עצמו קאשי למשפחתו, ולמיזם החברתי שפיתח: "סדנאות אמנים להעצמת נוער", סדנאות מוסיקה עבור נוער בסיכון בכל הארץ, ובעיקר עבר מסע פנימי עמוק של חיפוש ויצירה.

ועכשיו הזמן ל"אינדי-יעני", שיר אסוציאטיבי עם קריצה, שהוא ביטוי של אהבה חיבור והערכה לכל מה שבין תרבויות עתיקות, אמונה, תפילה, פראיות, מוסיקה,ריקוד, וטבע. את הסינגל מלווה קליפ מושקע בבימויה של מיכל בן ליאור.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו