"ימים אחרים": קרן פלס חושפת את היצירה הכי קרובה שלה

"זאת היצירה הכי קרובה וחשופה שלי ואני רוצה לשלוח אותה החוצה עם חיוך. להאמין בחיים שחזקים מהכל ולחיות את היום": קרן פלס, מהזמרות והיוצרות הבולטות והמוערכות בישראל משחררת סינגל חדש מתוך הפרויקט המצליח "שקופים 2" • השיר החדש מדבר על פרספקטיבה שהשתנתה ומבקש לעצור רגע ופשוט להיות ולחיות את היום • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
קרן פלס
צילום: יגאל סלבין

קרן פלס, מהזמרות והיוצרות הבולטות והמוערכות בישראל משחררת סינגל חדש מתוך הפרויקט המצליח
"שקופים 2". ״שקופים״ הינו אלבום שנוצר מחיבורים. קרן פלס יצרה עולם מוזיקלי עשיר וצבעוני, בשילוב מוזיקאים שונים (מוש בן ארי, זאב נחמה, רוני אלטר, רון בוחניק, אלדד כהן) ושירים שהפכו לחלק מפסקול חיינו בתקופה האחרונה: "אין סוף ללילה", "מעבר לנהר", "מי אני", "באת לי פתאום", "שמש תכנס", ״עוד יום עבר״, "כלום לא טעים", "אושר בא והולך" ושיר הנושא "שקופים".


״ימים אחרים״ הוא השני בפרויקט "שקופים 2 ,"אחרי "אין סוף ללילה" שהפך לסוג של המנון בהופעותיה, אותו קרן שרה ללא משתתפים נוספים. הקליפ צולם אף הוא בפארוס שביוון כהמשך לקליפ הקודם, עם אותו
במאי לבנוני שקרן הכירה באי וחברה אליו ליצירה.
רוח התקופה או סערות התקופה, המבט פנימה, הקרקע שנדרשה בתקופה בה כל הקירות רעדו, ההכרה בעושר שיש בפשטות, בבית, במשפחה, בגוף בריא ובנפש נקיה, כל אלה באים לידי ביטוי במילות השיר ובצילומי הקליפ, נטול האיפור, סידורי השיער ופירוטכניקה מטשטשת.
"ימים אחרים" הוא שיר שמדבר על פרספקטיבה שהשתנתה. שמבקש לעצור רגע ופשוט להיות.
בוא ונחיה את היום. ליום שחלף אין מחיר. מים הייאוש, ל"ימים אחרים".


קרן פלס: ״לא מזמן סיימתי הופעה והתחיל סרט. חודש על הגב בלי יכולת להרים את הראש. הגוף הכריז מלחמה. בזמן האשפוז שלי נועם והילדים היו ביוון וכשהשתחררתי טסתי אליהם עם כל הכאבים, מתוך אמונה שהחיבוק המשפחתי בתוך השקט ירפא הכל. צילמנו את ״ימים אחרים״ בימים רבים של שכיבה על הגב. ראיתי את הנופים המתחלפים של עננים בשמים בזמן שנועם נלחם בגלים אחרים. מתוך מגבלה וכאב נולדות תעצומות נפש. זאת היצירה הכי קרובה וחשופה שלי ואני רוצה לשלוח אותה החוצה עם חיוך. להאמין בחיים שחזקים מהכל ולחיות את היום – ליום שחלף אין מחיר"

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו