עומר אדם ואביב אלוש בשיתוף פעולה מיוחד

רגע לפני תחילתה של שנה חדשה יוצא שיר חדש מתוך פרויקט "ותן חלקנו", לראשונה בישראל חיבור מיוחד ומרגש של עומר אדם עם אביב אלוש – "לא לבד" • עומר אדם: "אני חושב שמה שמאחד את העם שלנו זה החגים, השבתות, האמונה, הקידוש. וכל מה שקורה היום בארץ ובעולם זה הכל סימנים לחזור הביתה לפשטות" • אביב אלוש: "אמונה זה הכח של האדם מאז ומעולם ובטח ובטח בסיפור שלנו כעם ישראל כי בלי האמונה לא היינו פה והיום יותר מתמיד הגיע הזמן שנחזור הביתה לסיפור ולשורש שלנו למקום אליו אנחנו שייכים" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עומר אדם ואביב אלוש - לא לבד | מתוך פרויקט ותן חלקנו
באדיבות יחצ

רגע לפני תחילתה של שנה חדשה יוצא שיר חדש מתוך פרויקט "ותן חלקנו", לראשונה בישראל חיבור מיוחד ומרגש של עומר אדם עם אביב אלוש – "לא לבד" שכתבו והלחינו תלמידי "ותן חלקנו".

כבכל שנה ב-5 השנים האחרונות, רגע לפני ראש השנה, יוצא לתקשורת שיר חדש מתוך הפרויקט הכל כך מיוחד הזה.
פרויקט "ותן חלקנו" נוצר ממפגש שבועי של אמנים, יוצרים, כותבים ומלחינים שיוצאים למסע של שיתוף והקשבה אחד כלפי השני. הגורם המחבר הוא הספר "ותן חלקנו" שיוצא במהדורה חודשית ובו קטעים מהגמרא.

השירים אשר יצאו מתוך הפרויקט המיוחד הזה התקבלו בחיבוק גדול על ידי הקהל עם עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב.

עומר אדם: "אחרי הרבה זמן ולפני ראש השנה זכיתי להשתתף בפרויקט תן חלקנו, שיר משותף עם אביב אלוש הנדיר
שאני מקווה שיגרום לכל אחד לחזור לבית שלו ולדעת שאנחנו אף פעם לא לבד.
אני חושב שמה שמאחד את העם שלנו זה החגים, השבתות , האמונה , הקידוש .
וכל מה שקורה היום בארץ ובעולם זה הכל סימנים לחזור הביתה לפשטות, לאמונה ולשמוח על מה שיש אז מקווה שהשיר הזה יעביר את המסר ותוכלו להתחבר".

אביב אלוש: "לפני כמה שנים נחשפתי לפרוייקט של "ותן חלקנו" וגם השתתפתי בשיר "שמור עלי" שנגע בכל כך הרבה לבבות ומאז גם לא עזבתי את החוברת לימוד הזו שמלווה אותי כל בוקר ונותנת לי כ"כ הרבה כח חכמה ואמונה וגם את האיש שעומד מאחורי המפעל הרב חיים דוד קובלסקי שיהיה בריא שהאהבת ישראל שלו עולה מעבר לכל דמיון.
לפני חודשיים גם הרב וגם אבי אוחיון ומושיקו שטרן פנו אליי שאבוא לכתוב איתם את השיר החדש והרב קובלסקי כיוון אותנו שהשיר ידבר על זה שהבורא נמצא איתנו תמיד בכל מצב רחוק ככל שנהיה שאנשים יידעו שהוא תמיד נמצא איתם.
וככה באורח פלא נולד השיר "לא לבד" שאותי ברמה האישית הוא מאוד מחזק ונותן תקווה שלא משנה מה יקרה ולא משנה כמה רחוק נלך או ניפול תמיד יש אור תמיד יש תקווה תמיד יש תכלית ומשמעות לכל דבר ודבר בחיים שלנו והכל תלוי רק ב-אמונה.
ואמונה זה הכח של האדם מאז ומעולם ובטח ובטח בסיפור שלנו כעם ישראל כי בלי האמונה לא היינו פה והיום יותר מתמיד הגיע הזמן שנחזור הביתה לסיפור ולשורש שלנו למקום אליו אנחנו שייכים.
ככה גם הרגיש החיבור עם עומר ומעבר לזה שאני משוגע עליו והוא אחד הזמרים הנדירים שיש זה בשניה הראשונה זה הרגיש בית וכמה שאהבתי אותו לפני עכשיו זה פי 200 איזה איש של אמת וענווה זכות גדולה בשבילי."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו