בניחוח של פעם: ליאור פרחי וזוהר יעיש בדואט מסקרן

ליאור פרחי הוא שם ידוע ואהוב, הוא נמנה מהדורות הוותיקים של זאנר המוסיקה המזרחית ואף הקדיש את חייו למוסיקה המזרחית הנוסטלגית • כעת הוא משחרר סינגל חדש שממשיך בקו ישיר את הקו המוסיקאלי הנוסטלגי והאותנטי של המוסיקה המזרחית, על הלחן והעיבוד מופקד יוני קיסר •זהו שיתוף פעולה עם זמר צעיר שלליאור היה קשה להתעלם מהיכולות שלו שמזכירים לו את המוסיקה של פעם, את הקול הייחודי של זוהר יעיש • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
תמונה באדיבות יחצ

ליאור פרחי הקדיש את חייו בשנים האחרונות לשימור המוסיקה המזרחית האותנטית ומדי פעם לא שוכח להפתיע בשיתופי פעולה שנותנת במה לזמרים צעירים, איכותיים ויוצאי דופן במוסיקה הישראלית.

לאורך השנים הספיק להוציא 11 אלבומים, כתב והלחין לאמני מפתח כמו אייל גולן, יואב יצחק וזכה להקליט דואטים עם נכסי צאן ברזל : יפה ירקוני, חיים משה, משה דץ, שלמה גרוניך וסבלימינל ולא מעט להיטי ענק כמו "כתבתי לך מכתב", "גבר משתגע", "תיזהר ממנה", "בשבילך נוצרתי" ו"חשמל באוויר".


כזה הוא הסינגל "מילה שלי" סינגל חדש שנכתב על ידי ליאור פרחי וממשיך בקו ישיר את הקו המוסיקאלי הנוסטלגי והאותנטי של המוסיקה המזרחית/ ישראלית. על הלחן והעיבוד מופקד, יוני קיסר.
את הקול הייחודי של זוהר יעיש מתאר פרחי כ"קול של יורש". זוהר יעיש הוא נצר למשפחה מוסיקאלית אביו ששי יעיש מוסיקאי וותיק ("סעידה","אל נא תאמר","עוד יהיו ימים").


לצד שימור והתפתחות הקריירה המוסיקלית של ליאור פרחי הוא מחזיק תוכנית שבועית שמקדשת את המוסיקה המזרחית של פעם ברדיו לב המדינה "חשמל באויר". כזו שמקדשת את המוסיקה המזרחית ונשארת נאמנה למקורות המזרח.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו