מיכאל בן דוד משאיר מאחוריו את האירוויזיון ומתקדם לדיסקו

מיכאל בן דוד משאיר מאחוריו את האירוויזיון ומתקדם לדיסקו עם קליפ חדש שצולם בקרואטיה לשיר שכתב והלחין יחד עם מיטל דה רזון ואסי טל- "שים גז" • בן דוד זכה בשנה שעברה במקום הראשון ב"אקס פקטור", ומשם המשיך לבמה הגדולה בעולם, האירוויזיון. לאחר מכן הוחתם בגאגא ניהול וייצוג אמנים ובלייבל יוניברסל מיוזיק ישראל • מיכאל בן דוד: ״שים גז הוא שיר העצמה על כל הלילות שמצאנו את עצמנו בוכים וכאובים על אהבה נכזבת, עד הרגע שזה כבר נמאס ומחליטים לקום על הרגליים ולחגוג את עצמנו" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מיכאל בן דוד
צילום תמונה: Nives Milješić

מיכאל בן דוד משאיר מאחוריו את האירוויזיון ומתקדם לדיסקו! ״שים גז״, הוא להיט מלא גרוב שמציג פרידה מנקודת הבט של חבר טוב. השיר בא להרים ולשמח חברה שבורת הלב, בשאיפה להבין את הערך שלה ולהתגבר על האקס. את השיר כתב מיכאל עם מיטל דה רזון, ועל ההפקה אחראי אסי טל. הקליפ צולם בקרואטיה ובויים ע״י עומר אלוני, ומציג בחורה בעיצומו של שברון לב. כשהיא צופה במיכאל שר את "שים גז" היא מחליטה להתגבר על הפרידה ולהשאיר אותה מאחוריה.


מיכאל בן דוד זכה בשנה שעברה במקום הראשון ב"אקס פקטור", ומשם המשיך לבמה הגדולה בעולם, האירוויזיון. לאחר מכן הוחתם בגאגא ניהול וייצוג אמנים ובלייבל יוניברסל מיוזיק ישראל. בקיץ הוכרז שיצטרף כסולן להופעות האיחוד של "נוער שוליים", ומאז עבר הספיקו לחרוך את במת הבארבי תל אביב. בקרוב תוכלו לראות את מיכאל בתפקיד משחק טלוויזיוני ראשון בסדרת הנוער "לעוף על אנה" לצד אנה זק, בזמן שהוא ממשיך ליצור שירים לEP הבכורה שלו.


מיכאל בן דוד: ״שים גז הוא שיר העצמה על כל הלילות שמצאנו את עצמנו בוכים וכאובים על אהבה נכזבת, עד הרגע שזה כבר נמאס ומחליטים לקום על הרגליים, לחגוג את עצמנו ובעיקר לנקות מהחיים שלנו כל מי שגרם לנו לרגע אחד של כאב או חוסר בטחון״.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו