"מסע החיים": המכתבים שכתבה מיכל סלה ז"ל לאחותה וחברתה הטובה הפכו לשיר מצמרר

לרגל יום הולדתה ה -34 של מיכל סלה ז"ל, אשר נרצחה בביתה על ידי האיש שלה בגיל 32 ,פורום מיכל סלה Safe@Home גאים להשיק – בהשקת בכורה ראשונה מסוגה – שיר וקליפ מרגש "מסע החיים" • את מילות השיר כתבה מיכל סלה, ובקליפ מופיעות שלושת אחיותייה ואחייניתה • עמותת "פורום מיכל סלה" הוקמה על ידי אחותה הגדולה של מיכל סלה ז"ל, לילי בן עמי, שהציבה כמטרה: אפס נרצחות בשנה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
פורום מיכל סלה ז"ל
קרדיט תמונות של מיכל לבד: באדיבות פורום מיכל סלה // תמונה של מיכל בפרופיל, קרדיט: רבקה קאופמן // תמונות של האחיות ביחד, צילום :אריאל תמרין

לרגל יום הולדתה ה-34 של מיכל סלה ז"ל ותחילת האקתון מיכל סלה , התפרסם הבוקר שיר מרגש ועוצמתי ממילים שכתבה מיכל לנשים קרובות בחייה.
לרגל יום הולדתה ה -34 של מיכל סלה ז"ל, אשר נרצחה בביתה על ידי האיש שלה בגיל 32 ,פורום מיכל סלה גאים להשיק – בהשקת בכורה ראשונה מסוגה – שיר וקליפ מרגש "מסע החיים".

את מילות השיר כתבה מיכל סלה, ובקליפ מופיעות שלושת אחיותייה ואחייניתה. המפיקה האומנותית, לירית גרובר, בחרה את מילותיה של מיכל מתוך המכתבים הרבים שהותירה אחריה, אוצר בלום של אופטימיות ואמונה בבני אדם.


הופעה חיה ראשונה של השיר, מאת הזמרת ליאור פרץ יחד עם אחותה הצעירה של מיכל – נגה סלה, תערך באירוע השיא של אירועי האקתון מיכל סלה, בבית הנשיא ביום – 21.5.25 בשעה 18 במעמד נשיא המדינה מר ראובן רובי ריבלין, מנכ"ל Google ובכירים.


במסגרת הפקת השיר והקליפ חברו בהתנדבות מוזיקאים מן השורה הראשונה יחד עם המלחין אסי מנדל, המפיק עמוס בן דוד ("בית הספר למוסיקה"), הזמרת ליאור פרץ ("הכוכב הבא") ואחותה של מיכל סלה ז"ל, נגה סלה, ליצירה והלחנה של שיר מצמרר זה.

השיר רצוף במסרים אופטימיים ומעצימים העוסקים בקשב לעצמי, ומשקף את מי שהיי תה מיכל סלה ז"ל עבור מי שזכו להכיר אותה.


עמותת "פורום מיכל סלה" הוקמה על ידי אחותה הגדולה של מיכל סלה ז"ל, לילי בן עמי, שהציבה כמטרה: אפס נרצחות בשנה. הפורום פועל למניעת הרצח הבא על ידי חדשנות ורותם 'שחקנים חדשים' מעולם הטכנולוגיה והבטחון אל מגרש האלימות במשפחה. הפורום פועל להגברת המודעות לתמרורי האזהרה בזוגיות ובניית פתרונות מעשיים למניעת אלימות והצלת חיים. האקתון מיכל סלה השני יוצא לדרך היום. מדובר במרתון טכנולוגי עם מיטב המוחות של הסטארט אפ ניישן, בהובלת פתרונות שיזמו נשים שחוו בעצמן אלימות- זאת במטרה ליזום ולפתח אמצעים חדשניים להצלת חיים. בין השותפים בהאקתון מיכל סלה: חברת Google ,חברת פייסבוק, משרד הרווחה, אמדוקס, אטנטי, אפס פלאייר, ג'נרל מוטורס, סוני, סיילספורס, ועוד חברות מובילות.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו