"לבד לבד לבד": רותם חן בסינגל וקליפ חדש

ההחתמה החדשה של אייל גולן: רותם חן, זמר ויוצר מהקולות המרגשים והבלתי נשכחים של התקופה האחרונה, בסינגל חדש ונוגע אותו כתב יחד עם אופיר מלול, שגם הפיק את השיר • רותם כיוצר, כתב והלחין עבור זמרים רבים מהמוכרים ביותר בארץ, וביניהם יצר מספר שירים עבור אייל גולן שהתאהב ביצירותיו ובקולו של רותם והחליט להחתים אותו ב"ליאם הפקות" ולארח אותו בכל ההופעות בסיבוב ההיכלים האחרון • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
רותם חן
צילום: אהוד שגב

רותם חן, זמר ויוצר מהקולות המרגשים והבלתי נשכחים של התקופה האחרונה, בסינגל חדש ונוגע אותו כתב יחד עם אופיר מלול, שגם הפיק את השיר – "לבד לבד לבד".


רותם כיוצר, כתב והלחין עבור זמרים רבים מהמוכרים ביותר בארץ, וביניהם יצר מספר שירים עבור אייל גולן שהתאהב ביצירותיו ובקולו של רותם והחליט להחתים אותו ב"ליאם הפקות" ולארח אותו בכל ההופעות בסיבוב ההיכלים האחרון (היכל מנורה, היכל רוממה בחיפה והיכל ארנה בירושלים).
אחרי שירים שכבשו את מיטב המצעדים בתחנות הרדיו וקהל שרק מחכה לחומרים חדשים רותם משחרר סינגל חדש ומרגש שמצליח לגעת בסיפור של כל אחד כבר משמיעה ראשונה "לבד לבד לבד".


השיר עוסק בחוויית חיים שמוכרת לכל אחד מאיתנו- פרידה. פרידה היא סיום של מערכת יחסים עם אדם, קבוצת אנשים או מקום. היא עשויה להוביל לתחושות של אובדן, צער, ומצד שני סיפוק, שמחה, גאווה והשלמה.
ולא מעט פעמים, פרידה יכולה להפוך לשיר.


מילה מרותם
: "זה החלום הגדול שלי, שמתי כל דבר אחר בצד (אפילו תעודת עורך דין), בשביל להביא את הלב שלי לכמה שיותר אנשים, ועכשיו אני אשמח לקבל את הלב שלכם."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו