להקת שלוה בשיר המעודד שילוב בעלי מוגבלויות בקהילה

להקת שלווה בשיר חדש מלא תקווה "הרימי עיניים", בביצוע השיר משתתפות זמרות הלהקה, נאל כליפה ודינה סמטה • השיר יוצא בחודש 'פברואר יוצא מן הכלל', המעודד שילוב בעלי מוגבלויות בקהילה • משה קלוגהפט, שכתב את השיר מספר: "גדלתי כילד שונה חזותית. אותה תחושה של שוני מוציאה אותך מהמעגל. בבגרותי למדתי שההצלחה טמונה דווקא במקומות האלו – זו לא הסיבה לכשלון, אלו דווקא הכלים שלך להצליח. תזרחו, הרימו עיניים!" • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
להקת שלווה - הרימי עיניים
צילום: Yochanan Katz

להקת שלוה משחררת הבוקר את השיר 'הרימי עיניים' שנכתב במטרה לאחד ולקרב לבבות של האנשים השונים בחברה. במציאות שלנו, היופי הוא שכל אחד יכול לבוא לידי ביטוי.

כולנו תופסים מקום על הספקטרום, וזו סיבה לחגוג את השוני בין אנשים, להרים עיניים ולראות בית ושמש לכל אחד.

לכל אחד ולכל אדם באשר הוא "קרן שמש משלו" ולו מגיע "רגע לזרוח".  כמו השמש והירח, המשלימים האחד את השני, אנחנו, בהיותנו שונים זה מזה יוצרים את האחדות הזו, בדרך בה "אין גאיות, בלי לעבור את ההרים".

משה קלוגהפט, שכתב את השיר מספר: "גדלתי כילד שונה חזותית. אותה תחושה של שוני מוציאה אותך מהמעגל; לעולם לא תוכל לזרוח. בבגרותי למדתי שההצלחה טמונה דווקא במקומות האלו – זו לא הסיבה לכשלון, אלו דווקא הכלים שלך להצליח. תזרחו, הרימו עיניים!"

השיר יוצא בחודש 'פברואר יוצא מן הכלל', המעודד שילוב בעלי מוגבלויות בקהילה, ובוצע לראשונה במסגרת חגיגות ה70 לעיר בית שמש, משה שטרית, סגן ומ"מ ראש העיר בית שמש: "להקת 'שלוה' מייצגת את כל מה שאנחנו שואפים עבור בית שמש. היא הוכחת ניצחת שאין גבול למימוש הפוטנציאל, על אף כל הקשיים. היא היא דוגמא ומופת להכלה ולמצוינות.  בהתרגשות גדולה בחרתי למסגר את מילות השיר בכתב ברייל במשרדי".התרגשתי לקבל את מילות השיר בכתב ברייל ובחרתי למסגר ולתלות את מילות השיר במשרדי."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו