"על הכל": שירה גבריאלוב בסינגל וקליפ חדש

"שתיקה יכולה להיות מביכה, מעיקה, מציפה. ביום שהצלחנו להנות מהשתיקה, הבנתי שזו אהבה. בלי לחשוב על מה לומר, בלי לנסות להצחיק או לייצר דרמות": הזמרת והיוצרת שירה גבריאלוב משחררת סינגל חדש "על הכל" בו לראשונה היא אינה מעורבת בכתיבת או הלחנת השיר • בימים אלה היא משתתפת בפאנל העוסק ב'אקס פקטור לאירוויזיון' בתוכנית 'הדוח היומי' ברשת 13 ובמקביל מארגנת את חתונתה הקרובה עם בן זוגה שתתקיים בינואר הקרוב • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שירה גבריאלוב
צילום: אלי פולירוק חדד

הזמרת והיוצרת שירה גבריאלוב משחררת סינגל נוסף- "על הכל" בדרך לאלבום המלא.
בשונה משיריה הקודמים שבהם תמיד הייתה מעורבת בכתיבתם והלחנתם את השיר החדש כתב אור מילשטוק ללחן של עמרי קסטן ולירון בן שמעון. מבחינתה החיבור לשיר היה מהשנייה הראשונה ששמעה אותו.


שירה נמצאת בתקופה עמוסה בחייה, מלבד ההופעות והעבודה על האלבום, שירה משתתפת בפאנל העוסק ב'אקס פקטור לאירוויזיון' בתוכנית 'הדוח היומי' ברשת 13 ובמקביל מארגנת את חתונתה הקרובה עם בן זוגה שתתקיים בינואר הקרוב.
לדבריה הטקסט של השיר המחיש לה את הרגש הכנה והאמיתי שיש בינה לבין בן זוגה, ולכן היא בחרה להוציא את השיר דווקא עכשיו.

שירה גבריאלוב: "שתיקה יכולה להיות מביכה, מעיקה, מציפה. ביום שהצלחנו להנות מהשתיקה, הבנתי שזו אהבה. בלי לחשוב על מה לומר, בלי לנסות להצחיק או לייצר דרמות.
לפעמים זה מרגיש שאנשים רוצים שנעניין אותם, ״שנספק ת׳סחורה״. זה מלחיץ לחשוב כל הזמן על איך ומאיפה. בתוך כל הרעשים שעולים מסביב, הדבר הכי מחבר ומאחד הוא פשוט להיות בשקט, ביחד.
מאחלת לכולם למצוא את המקום האמיתי הזה".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו