"מגיע לי יותר": שירה מרגלית בסינגל וקליפ חדש

"השיר נכתב כמה ימים בודדים אחרי שעברתי פרידה מאוד קשה, כשהוא נפרד ממני הוא אמר לי שמגיע לי יותר, אני מרגישה שהשיר הזה הוא התרופה שלי ללב": הזמרת והיוצרת שירה מרגלית משחררת הבוקר סינגל חדש "מגיע לי יותר" שאותו היא כתבה והלחינה ומדבר על פרידה ושברון לב • צפו בקליפ

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שירה מרגלית
צילום: שובל תשובה

הזמרת והיוצרת שירה מרגלית משחררת סינגל חדש "מגיע לי יותר" לקראת אלבום בכורה.

אחרי שנה של עבודה על חומרים חדשים שירה חוברת למפיק המוזיקלי סתיו נחמיאס וביחד הם יוצרים סאונד מוזיקלי מדויק לכתיבה השנונה של שירה.

השנה שירה סיימה את שנת הלימודים השנייה בבית הספר למוזיקה רימון בו היא מתמקצעת בהפקה מוזיקלית , כתיבה ומתפתחת לכיוונים נוספים ביצירה שלה.

שירה: "השיר מגיע לי יותר נכתב כמה ימים בודדים אחרי שעברתי פרידה מאוד מאוד קשה ומשמעותית וחוויתי שברון לב נוראי, כי הפרידה הפתיעה אותי מאוד והשיר הזה פשוט נשפך ממני. הרגשתי כל כך הרבה כעס ועלבון אבל עדיין אהבתי אותו הייתי כל כך מאוכזבת וכשהוא נפרד ממני הוא אמר לי שמגיע לי יותר. הייתי אמורה להיות מוחמאת אבל מאוד נפגעתי מהאמירה הזו אבל ככל שעבר זמן הבנתי על מה הוא דיבר. הגעתי לסתיו נחמיאס המפיק עם השיר הזה והוא ממש התלהב ממנו וישבנו באותו היום של המפגש הראשון עד 5 לפנות בוקר לעשות סקיצה לשיר. שנינו הבנו שיש קסם בשיר הזה. אני מרגישה שהשיר הזה הוא התרופה שלי ללב , הוא ריפא אותי מהכאב לאט לאט ואני מקווה שכל מי שישמע אותו והיה באותו מצב שלי יבין כמוני שמגיע לו יותר ושלא מגיע לנו להיות במקום שמרוקן אותנו ולא מעריכים אותנו."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו