"שמעתי שאת מאושרת": טל ורסנו יוצא לדרך חדשה

"כל מילה בטקסט מספרת את הסיפור שלי, הכי חשוף ואמיתי שיש. היום אני מתחיל את הדרך שלי כמו שצריך, שלם ובטוח עם האנשים שלצידי. שנים של עבודה קשה שמתנקזת לרגע אחד": טל ורסנו, בן 26 מירושלים, החל את דרכו במוזיקה ב'כוכב הבא' מאז הוא החל להופיע במועדונים ואירועים והוציא סינגל לבדו ("מדברים על אהבה") וקאברים שזכו להצלחה ברשתות • כעת הוא הוחתם בחברת התוכן המובילה בישראל Nmc שעובדים איתו ומלווים אותו בחודשים האחרונים לקראת אלבום ראשון תחת ניהול אישי של אסף דרעי מבכירי מנהלי האמנים בישראל, בשילוב ניהול אומנותי מוזיקלי של מפיקי העל והיוצרים המובילים בישראל, דולי ופן • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום תמונה: טל עבודי

טל ורסנו, בן 26 מירושלים, החל את דרכו במוזיקה ב'כוכב הבא' שהלך בשביל לשמוע מהשופטים אם יש לו בכלל מה להתחיל ולגעת בחלום שהדחיק תמיד כילד ביישן. שם גילה את יכולותיו והבין כי זה ייעודו ולשם פניו מועדות.

אחרי 'הכוכב הבא' טל ורסנו ממש כמו בדרך של פעם החל להופיע במועדונים ואירועים והוציא סינגל לבדו וקאברים שהגיעו למספרים יפים, הוא צבר קהל בשטח ודיבור בתעשייה, עד שהוחתם בחברת התוכן המובילה בישראל Nmc שעובדים איתו ומלווים אותו בחודשים האחרונים לקראת אלבום ראשון תחת ניהול אישי של אסף דרעי מבכירי מנהלי האמנים בישראל, בשילוב ניהול אומנותי מוזיקלי של מפיקי העל והיוצרים המובילים בישראל, דולי ופן.

את הסינגל ״שמעתי שאת מאושרת״ טל ורסנו כתב והלחין לפני שלוש שנים על אהבה ראשונה שעבר. הוא נבחר כסינגל הראשון מהאלבום שבדרך.

את השיר כתבו והלחינו ליאור אברמוב, דור גולד, דניאל גרינברג וטל ורסנו לצד עיבוד והפקה של דולי ופן.

טל: "מאמין שכל אחד עבר אהבה שנשארה חרוטה עמוק בפנים, אחת כזאת שהראש והלב במן סיכום בעל פה יודעים שלא לגעת או לחשוב עליה…משאירים אותה באותו החדר עם דלת נעולה שלא תתפרץ שוב, מן צלקת לתמיד שלמדת לחבק עם הזמן. מהמקום הזה נכתב ״ שמעתי שאת מאושרת״. כל מילה בטקסט מספרת את הסיפור שלי, הכי חשוף ואמיתי שיש..
ב״ה היום אני מתחיל את הדרך שלי כמו שצריך, שלם ובטוח עם האנשים שלצידי. שנים של עבודה קשה שמתנקזת לרגע אחד."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו