"תישמר": להקת שלוה בסינגל מרגש במיוחד

הלהקה האהובה והמרגשת, להקת שלוה, משחררת היום סינגל חדש ומרגש במיוחד שכתב הזמר והיוצר מאור תיתון על חוויה אישית בו ראה ילד לא מקובל חברתית בחברה בה נמצא, ילד שונה מהמקובלים בשכבתו, ובעקבות ״גיבורי מקלדת״ ומתוך רצון לכתוב על קבלת האחר נולד השיר • את הקליפ ביים לירן סגל בו לוקחים חלק תום חיימוב ולינור סביניק • הערב יבצעו את השיר לראשונה בטלוויזיה במשדר התרמה מיוחד לעמותת שלוה שישודר ברשת 13 • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
להקת שלוה
צילום: רן יחזקאל

אחרי שנת קורונה מאתגרת במיוחד אבל מלאה ביצירה והתחדשות מוציאה להקת שלוה שיר חדש, סינגל שישי במספר ומרגש במיוחד : ״תישמר״.
להקת שלוה שחדרה ללב מדינה שלמה ואף מחוצה לה, תמהיל אנושי בעל גוון יפייפה שדוגלת תמיד בהעצמה חברתית, ערכיות ומעורבות חברתית יחד עם הרצון ליצור שינוי תודעתי בחברה הישראלית באמצעות מילים הנוגעות ללב של כל אחד מאיתנו.
הקולות של דינה וענהאל כשהן שרות יחד ולחוד מצליחים להמיס את הלב וכבר מזמן הפכו לקול ופסקול מהאהובים במוסיקה הישראלית. את הקליפ ביים לירן סגל ולקחו בו חלק תום חיימוב ולינור ספיבניק.


״תישמר״ הסינגל החדש שכתב והלחין היוצר מאור תיתון נכתב בחוויה האישית של מאור אשר ראה ילד לא מקובל חברתית בחברה בה נמצא, ילד שונה מהמקובלים בשכבתו, ובעקבות ״גיבורי מקלדת״ ומתוך רצון לכתוב על קבלת האחר -נולד השיר המרגש והנוגע ללב.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו