"תיתי": אמיר והצרפתים בשיר חדש מרגש

"השיר מדבר על משפחה, הורות וילדים במערכת היחסים ביניהם. היופי של התפתחות המתהווה תוך כדי הגדילה, החל מהדברים הקטנים ועד לדברים הגדולים המלווים את הילדים": אמיר טלמור שהחל לעבוד על אלבום מוזיקלי חדש שזכה לשם "אמיר והצרפתים", משחרר הבוקר סינגל חדש ומרגש בשם "תיתי" שכתב והלחין כברכה לבת המצווה של בתו • האזינו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אמיר והצרפתים מארח את עומר נצר
צילום: חן תמרי

אמיר טלמור הוא כותב ומלחין שמאמין, בעשייה, בצבירת זיכרונות, חוויות, חלומות – יציקתן לתוך תמהיל מוזיקלי הפותח צוהר לעולמו הפנימי, שכל אחד מאתנו יכול לקחת למקום האישי שלו.
טלמור בן ה-51, החליט להגשים חלום ולהוציא לפועל את האלבום "אמיר והצרפתים“ שכולו טקסטים ולחנים שנכתבו עלי ידיו. בפרויקט נותן כבוד אמיר לגחלת של הרוק הישראלי, זה שמאמין ביצירה ובעשייה המשותפת בראש המעלה ותוך כדי התעקשות על Real feel – הקלטה באולפן עם נגנים אמיתיים בכלים אקוסטיים.


לאחר הצלחת שיריו "בלגיה", ״ תקוע בפקק״, “לקחו לי את אשתי" ו"השקט שלנו", יוצא היום לאוויר העולם הסינגל "תיתי", שכתב והלחין אמיר כברכה לבת המצווה של בתו תיתי(תמרה).


אמיר: "השיר מדבר על משפחה, הורות וילדים במערכת היחסים ביניהם. היופי של התפתחות המתהווה תוך כדי הגדילה, החל מהדברים הקטנים ועד לדברים הגדולים והמקסימים המלווים את הילדים, במהלך השנים. כמו כן, הוא מדבר על האהבה והרצון האינסופי להיות ביחד, למרות שבשלב מסוים הילדים מתבגרים רוצים לפרוש כנפיים".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו