איזה שיר היה הכי מושמע בשנת הקורונה?

2020 שנת הקורונה: עם פרוץ הנגיף covid-19, המגפה שעצרה את העולם והקפיאה את השגרה של כולנו ובעיקר את עולם הבידור והתרבות – שנה ללא הופעות, פסטיבלים ואירועים וכעת ש-2021 נפתחה עם סימנים אופטימיים לקראת החזרה לשגרה מהו השיר המושמע ביותר בתקופת הקורונה? • רשימת עשרת המושמעים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שנת קורונה מושמעים

כולנו נזכור את שנת 2020 כשנת הקורונה, כזאת שהקפיאה לנו את השגרה המוכרת ולימדה אותנו ריחוק חברתי מהו. בשנה האחרונה אמנים רבים הקפידו להמשיך ליצור ולשחרר שירים לקהל שנמצא בבית, חלקם יזמו הופעות מיוחדות בזום אך בכולם בוער הגעגוע לקהל שרוקד ברחבה, המבטים בעיניים וההתרגשות.

עפ"י חברת "מדיה פורסט" השיר המושמע ביותר לתקופה של 21/02/20 עד 21/02/21 בתחנות הרדיו הארצי והאזורי הוא השיר "אם תרצי" של חנן בן ארי שאותו כתב והלחין בן ארי לעיבוד והפקה מוזיקלית של תומר בירן עם 4,297 השמעות.

את המקום השני עם 2853 השמעות תופסת נועה קירל עם הלהיט הגדול והממכר – "מיליון דולר", אחריה מגיעים "סיבובים" של עדן חסון ו-"שבוע טוב" של אברהם טל (2476 השמעות ו-2363 השמעות בהתאמה).

מי שסוגר את הטופ 5 הוא מרגי עם השיר "לא יוצא למסיבות" (2326 השמעות).

את הרשימה סוגרים הדואטים ושיתופי הפעולה המצליחים: "מורידים את הירח" של שלומי שבת ואליעד (2209 השמעות), דודו אהרון ועדן מאירי עם "בחלומות שלנו" (2207 השמעות), הצמד המצליח סטטיק ובן אל שחברו אל נסרין קדרי בשיר הגאווה "חביב אלבי" (2033 השמעות) ומי שסוגרים את הרשימה אלו הם דיקלה ועידן חביב שמבצעים את השיר "ואז את תראי" מתוך הפרויקט של דולי ופן (1941 השמעות).

סוגרים את הרשימה.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו