צו השעה 2: שומרים על הפסקול הישראלי

החלק השני מתוך פרויקט "צו השעה" של קרן משפחת נכט ביוזמת עורכת הדין ענבר נכט יוצא לאור. חלק זה כולל 20 ביצועים חדשים לקלאסיקות ותיקות וחדשות מתוך הפסקול הישראלי ומציג שיתופי פעולה חד פעמיים ומפתיעים • בין הביצועים הבולטים: "מקהלה עליזה" בחידוש של דנה אינטרנשיונל מארחת את שחר חסון ו BEMET, "ציפור מדבר" שחידש עדן חסון, ושיתופי פעולה מסקרנים בין שפיטה למוטי טקה, שמעון בוסקילה ומארינה מקסימיליאן ועוד • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צו השעה שומרים על הפסקול הישראלי - חלק ב’
צו השעה שומרים על הפסקול הישראלי - חלק ב’

חלקו הראשון של הפרויקט הושק לקראת ראש השנה וזכה להצלחה מסחררת ,עם יותר מ 5.5 מיליון האזנות
בשירותי הסטרימינג ,שירים רבים נכנסו לפלייליסטים בתחנות הרדיו השונות והפרויקט היה אחד המדוברים של התקופה.
"צו השעה" , הוא המיזם השלישי של הקרן הפילנתרופית של ענבר ומריוס נכט לתמיכה בתרבות הישראלית מאז פרץ משבר הקורונה. הוא נועד להזכיר לכולנו למה אנחנו כל כך אוהבים את המוזיקה הישראלית ולהוביל לתמיכתה של מדינת ישראל במוזיקה הישראל ית באמצעות כלים תקציביים וחוקיים. משתתפים בפרויקט כ-80 זמרים וזמרות המבצעים כ 50 גרסאות חדשות לקלאסיקות של המוזיקה היש ראלית. בפרויקט יועסקו בסך הכל למעלה מ 700 זמרים, נגנים ואנשי הפקה מתעשיית המוזיקה.


מהפקת הפרויקט נמסר : "המוזיקה הישראלית היא פסקול חיינו, היא ההגדרה הכי מדויקת של הזהות שלנו בארץ. בדומה למצב במדינות רבות בעולם ובדומה למה שקורה בארץ בתחום הקולנוע והספרות , הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לדאוג לזכויות המוזיקאים ותתמוך במוזיקה המקומית , גם בכלים תקציביים וגם בכלים חוקיים אחרים. יצויין כי על רקע משבר הקורונה מדינות רבות בעולם הקצו מאות מיליוני דולרים לתמיכה במוזיקה המקומית, זאת בנוסף לתקצוב שוטף לו זוכה המוזיקה המקומית".


רשימת משתתפי החלק השני (על פי סדר אלף-בית): אבנר גדסי , אסתר רדא ורבע לאפריקה , דנה אינטרנשיונל עם שחר חסון ו BEMET , דניאלה ספקטור ורותם בר אור , התקווה 6 ועדן דרסו , חנה לסלאו -מיקי קם -תיקי דיין -רבקה מיכאלי, ישי לוי ורבקה זהר , יסמין מועלם וטונה , מרסדס בנד , מאור אדרי , מיכה שטרית , מוניקה סקס וריקי גל , עדן חסון , קרולינה ושי צברי , רונה קינן והילה רוח , רוקפור ואילנית , שלומי שבן והקאמרטה הישראלית , שמעון בוסקילה ומארינה מקסימילאן , שפיטה ומוטי
טקה.


על הפקת הפרויקט אמונה טלי יעקבי ועל הניהול האמנותי ניצן זעירא וענב רביץ-ביקובסקי .


נחמן רוזנברג, מנכ״ל הקרן המשפחתית של ענבר ומריוס נכט: ״פרוייקט צו השעה ממחיש לכולנו את החשיבות של המוזיקה הישראלית ברמה האישית , החברתית והלאומית ולמה חשוב כל כך שנגן עליה מפני קריסה , דווקא בעת הזאת .לאחר שנים של הזנחה והפרת זכויותיהם של היוצרים ,מאות אמנים ,מוזיקאים ומפיקים השותפים בפרויקט ,קוראים להסדרת התמיכה של מדינת ישראל במוזיקה הישראלית כדי שתוכל להתקיים ואף להתפתח ולפרוח״.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו