צו השעה 3: שומרים על הפסקול הישראלי

החלק השלישי מתוך פרויקט "צו השעה" של קרן משפחת נכט ביוזמת עורכת הדין ענבר נכט יוצא לאור. חלק זה כולל 14 ביצועים חדשים לקלאסיקות ותיקות וחדשות מתוך הפסקול הישראלי ומציג שיתופי פעולה חד פעמיים ומפתיעים • בין הביצועים הבולטים: "לא יכול להוריד ממך את העיניים" בחידוש של רותם כהן וקובי אפללו, "מנגן ושר" שחידש בר צברי, וגם משה פרץ, תמיר בר ורמי פורטיס בביצועים מיוחדים • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צו השעה 3
צו השעה 3.

הקרן של ענבר ומריוס נכט מוציאה את חלקו השלישי של פרויקט ״צו השעה״, לתמיכה במוזיקה ובמוזיקאים הישראלים. ״צו שלישי״ מורכב מ – 14 ביצועים עדכניים לקלאסיקות ותיקות וחדשות מתוך הפסקול הישראלי והוא כולל שיתופי פעולה חד פעמיים ומפתיעים.


שני החלקים הקודמים של ״צו השעה״ שיצאו בספטמבר ובאוקטובר וכללו 48 ביצועים מחודשים לשירים, רשמו עד כה למעלה מ-7.17 מיליון האזנות בשירותי הסטרימינג.
שלושת החלקים של 'צו השעה' הם חלק מהפרויקט "שומרים על הפסקול הישראלי" של קרן משפחת נכט, שמשמשת חוד החנית של התמיכה בתרבות ובמוזיקה הישראלית מאז פרץ משבר הקורונה.


במסגרת הפרויקטים שהפעילה הקרן הוענקו מלגות ומענקים ללמעלה מ 2000 יוצרים, מוסיקאים ועובדים בתעשיית המוסיקה ובענפי התרבות והתיאטרון.
במקביל, מקדמת הקרן את חקיקת החוק להכרה ותמיכה במוזיקה הישראלית כנכס תרבות לאומי.


מהפקת הפרויקט נמסר: "המוזיקה הישראלית היא פסקול חיינו, היא ההגדרה הכי מדויקת של הזהות שלנו בארץ. בדומה למצב במדינות רבות בעולם ובדומה למה שקורה בארץ בתחום הקולנוע והספרות, הגיע הזמן שמדינת ישראל תתחיל לדאוג לזכויות המוזיקאים ותתמוך במוזיקה המקומית, גם בכלים תקציביים וגם בכלים חוקיים אחרים. יצויין כי על רקע משבר הקורונה מדינות רבות בעולם הקצו מאות מיליוני דולרים לתמיכה במוזיקה המקומית, זאת בנוסף לתקצוב שוטף לו זוכה המוזיקה המקומית."


רשימת משתתפי החלק השלישי: יעקב שוואקי ,גיא מזיג וגל דה פז, נועם בנאי ולאה שבת, בר צברי, לינט ואלי לוזון ותזמורת פירקת' אלנור, משה פרץ, יוני רכטר ואסתר עופרים, בניה ברבי ודניאל זמיר, רמי פורטיס, תמיר בר ("שם טוב האבי"), ערן צור ואפרת בן צור, כרקוקלי וגלי עטרי, רותם כהן וקובי אפללו, ארקדי דוכין ונופר סלמאן.


בקרוב יעלה אתר הפרויקט הכולל את השירים, קרדיטים, פרטים נוספים על המבצעים והיוצרים המקוריים ומידע על הביצועים החדשים.


על הפקת הפרויקט אמונה טלי יעקבי ועל הניהול האמנותי ניצן זעירא וענב רביץ-ביקובסקי.


נחמן רוזנברג, מנכ״ל הקרן המשפחתית של ענבר ומריוס נכט: ״דווקא בתקופת משבר הקורונה, פרוייקט "צו השעה" הצליח להותיר חותם מוזיקלי היסטורי בחברה ישראלית. מליוני ההשמעות והצפיות מעידות עד כמה המוזיקה הישראלית יקרה לנו באופן אישי, משפחתי, חברתי ולאומי. בד בבד, הפרוייקט ממשיך להוביל מהלכים ממשלתיים עבור הישרדותה של המוזיקה הישראלית ולמען מאות אלפי האנשים המתפרנסים מהתעשייה. אנחנו מקווים שמהלכים אלה יבשילו ויצליחו, כדי לשמר את הפסקול הישראלי, גם עבור דורות הבאים״.

צילום משה פרץ: שי פרנקו, צילום בר צברי: פשה מץ, צילום תמיר בר: ירדן ביידר

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו