"עומדת במקום": יובל דיין בסינגל חדש רגע לפני אלבום חדש

"לפני שנה עבר עליי צונאמי ברשת שהביא הרבה בהלה לתוכי וגם תובנה חשובה ״אני לא תלויה בכמה יאהבו אותי היום״. זה הרצון להשתחרר מהתלות הזו ברשתות החברתיות, בבחוץ, ולהתמקד בבפנים במה שבאמת חשוב. בכל מה שיש, בזה שאני אשכרה חיה ת׳חלום": בשנה האחרונה עבדה יובל דיין עם המפיק פטריק סבג על האלבום הרביעי. אלבום שכולו הסתכלות פנימה, דרך וחיפוש, כשלראשונה היא עומדת מאחורי כתיבת כל השירים וכעת יוצא מתוכו סינגל חדש – "עומדת במקום" • האלבום המלא צפוי לצאת אחרי החגים • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
יובל דיין
צילום: טל עבודי

בשנה האחרונה עבדה יובל דיין עם המפיק פטריק סבג על האלבום הרביעי. אלבום שכולו הסתכלות פנימה, דרך וחיפוש, כשלראשונה היא עומדת מאחורי כתיבת כל השירים.
השיר הראשון ששוחרר, "תישארי את", התקבל באהבה גדול ה וסימן את הקונספט והאנרגיות של הפרוייקט. יובל מגישה טקסטים בוגרים יותר, כולם מתוך דיבור פנימי ומנקודת מבט בוגרת של היום. עם הפקה מלאת חופש, נגיעות אלקטרוניות ואנרגיות שלא משאירות את הלב אדיש מהאזנה ראשונה.


בשיר החדש "עומדת במקום" קוראת יובל לעצמה ולמאזינים לעמוד במקום, להישאר מי שהם ולהשתחרר מהתלות של הרשתות החברתיות. באלבום שבדרך יש סממנים של העצמה, בגרות, חופש, מחשבה והרבה רצון לחדש.

יובל מספרת על השיר החדש: "כש״עומדת במקום״ נכתב באולפן הרגשתי שסופסוף העבודה על האלבום התחילה. שאני מסכימה להוריד מעליי את השכבות העבות של מה יגידו, מה יחשבו. לפני שנה עבר עליי צונאמי ברשת שהביא הרבה בהלה לתוכי וגם תובנה חשובה ״אני לא תלויה בכמה יאהבו אותי היום״. זה הרצון להשתחרר מהתלות הזו ברשתות החברתיות, בבחוץ, ולהתמקד בבפנים במה שבאמת חשוב. בכל מה שיש, בזה שאני אשכרה חיה ת׳חלום. תודה שאתם חלק כל כך משמעותי מהחלום המציאותי הזה. תודה שהראיתם לי כל כך הרבה פעמים שאתם הקהל הכי נאמן שאפשר לבקש.
תודה לפטריק סבג שותפי לכתיבה וללחן, שמפיק את האלבום הזה ויחד אנחנו חוצבים כבר שנה באולפן בכל הסלעים הכי כבדים."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו