בר צברי ומיכה שטרית בשיתוף פעולה חדש ומסקרן

"הרבה פעמים אני מרגיש שהעולם רץ קדימה ואני נשאר במקום. נולדתי בניינטיז – הדור שעל התפר, השיר נכתב על געגוע גדול לפשטות שהייתה פעם, שהסתכלנו יותר בעיניים ופחות במסכים. מיכה בשבילי זה בית ספר למוסיקה. יוצר ומוזיקאי מהטובים שיש לנו כאן מאז ומתמיד ומעל הכל אדם מדהים שאני מברך על הזכות לשיר יחד איתו את השיר הזה": בר צברי שאחראי על הלהיטים הלהיטים "רוק'נרול בצהריים", "חדרה", ג'וני", "בפרק הבא" משחרר סינגל חדש והפעם שיתוף פעולה מסקרן יחד עם המוזיקאי מיכה שטרית בשיר "גולות" שאותו צברי כתב והלחין • בר יופיע ב 23.3 בזאפה חיפה, ב 25.3 ברידינג ת"א שם יארח את ישי לוי • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בר צברי מיכה שטרית
צילום: משה נוחומוביץ


הזמר והיוצר בר צברי אחראי ללהיטים – "רוק'נרול בצהריים", "חדרה", "ג'וני", "מה בלילות", "ניצוצות", "צ'או בייבי ביי", "בפרק הבא" ועוד. כשנה וחצי אחרי יציאת אלבומו "רוק'נרול בצהריים" ולאחר שהוציא שני סינגלים מאלבומו החדש – "צ'או בייבי ביי" ו"בפרק הבא", מוציא בר את "גולות" – שיר חדש שכתב והלחין. את השיר מבצע בר צברי יחד עם מיכה שטרית.

בר צברי: "הרבה פעמים אני מרגיש שהעולם רץ קדימה ואני נשאר במקום. הקצב אחר, הנוער, המדיה, השירים, המוסיקה, הטכנולוגיה. אני מחובר להווה ומתגעגע למה שהיה, נולדתי בניינטיז – הדור שעל התפר, כזה שאחרי בית ספר היה משחק בדשא מלא עשבים, חולות, גולות וגוגואים והמשיך לעולם החדש והמהיר הזה.

השיר נכתב על געגוע גדול לפשטות שהייתה פעם, שהסתכלנו יותר בעיניים ופחות במסכים. על הקונפליקט בין הרצון להיות רלוונטי למציאות שמשתנה בקצב מסחרר, לבין התחושה האישית שלפעמים לא עומדת בקצב הזה ורוצה לנוע בקצב שלה – יהיה מה שיהיה."

מהרגע שהתחלנו להקליט את השיר דמיינתי את מיכה מצטרף לספר את תחושותיי בקולו ובפרספקטיבה שלו. מיכה בשבילי זה בית ספר למוסיקה. יוצר ומוזיקאי מהטובים שיש לנו כאן מאז ומתמיד ומעל הכל אדם מדהים שאני מברך על הזכות לשיר יחד איתו את השיר הזה."

בר יופיע ב 23.3 בזאפה חיפה, ב 25.3 ברידינג ת"א שם יארח את ישי לוי.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו