"יש בך": כוכבי הפסטיגל בשיר מקורי כחלק מקמפיין ״כָּל אַחַת מְשַנָּה״

שרית חדד, נועה קירל, יעל בר זוהר, לירז צ'רכי , אליאנה תדהר ושאר משתתפות הפסטיגל בשיר חדש ומקורי כחלק מקמפיין המסר השנתי ״כָּל אַחַת מְשַנָּה״ שאת המהלך יזמו יוצרי הפסטיגל בשיתוף עם עידו גרינברג ([email protected]) • את השיר כתבה שרית חדד ביחד עם צמד היוצרים תמר יהלומי ויונתן קלימי ביחד עם דורון מדלי • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: פיני סילוק

שנת ה-40 של הפסטיגל לא תשכח- לא רק בשל ציון הדרך אלא גם בשל הנסיבות הידועות שנוצרו, ושהפכו את השנה הזו למאתגרת במיוחד. נפלה בחלקנו ההזדמנות לשים בצד את המוכר והידוע וליזום מתווה חגיגי משל עצמנו הכולל פסטיגל מקורי, דיגיטלי, אינטראקטיבי המתקיים מידי יום בשעה 15:00 למשך ארבעים יום ובסיומם, השואו הגדול שישודר ב 17/12 בממשק הייעודי של הפסטיגל בלבד.


מידי שנה, הפסטיגל לוקח על עצמו מסר חברתי אותו הוא בוחר להרחיב את השיח, ולייצר סביבו "קמפיין מסר" בעזרת הכלים העומדים לרשותו. השנה, מאות אלפי בני ובנות הנוער ומשפחותיהם, ייחשפו לאחד הנושאים החשובים בשנת 2020 :עידוד השיח החיובי והעצמה של נשים, נערות וילדות תחת הסלוגן
״כָּל אַחַת מְשַנָּה״.

את המהלך יזמו יוצרי הפסטיגל בשיתוף עם עידו גרינברג ( mismas) ושיאו יקרה על במת הפסטיגל במופע שישודר ב 17/12 באתר הפסטיגל, בו תתאספנה כוכבות הפסטיגל מכל השנים לביצוע שיר מקורי בשם 'יש בך' שמוביל את הקמפיין. לכתיבת השיר פנה הפסטיגל לשרית חדד – המשתתפת השנה בפסטיגל, ואליה חברו הכותבים תמר יהלומי, יונתן קלימי ודורון מדלי .


את השיר מבצעות כוכבות MY פסטיגל: שרית חדד, נועה קירל, יעל בר זוהר, לירז צ'רכי , אליאנה תדהר, עדי הימלבלוי, טלי אורן, אנה ארונוב, אושרת אינגדשט, שירה לוי, ריף נאמן, אנה זק, רוני דואני, שירן סנדל, דנה פרידר , ומיכל ינאי.


על הבמה לובשות הכוכבות את חולצת המסר מתוך קולקציית הקפסולה הייחודית שנוצרה לרגל 40 שנות פסטיגל, בשיתוף עם המותג MISMAS# @משפטאחדביום.


חולצות הקמפיין עם המסרים: "״כָּל אַחַת מְשַנָּה״ ו " גַם אֲנִי מְשַנֶּה"- נמכרות בימים אלה בחנות האון ליין הייעודית של הפסטיגל והרווח מהכנסותיהן יועבר כתרומה לארגונים הפועלים למען עידוד השיח החיובי והעצמה של נשים, נערות וילדות.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו