"הכל מהתחלה": ים רפאלי משתחרר מצה"ל ומוציא סינגל חדש

"הכל מהתחלה": ים רפאלי חוגג היום פעמיים – סינגל חדש שבו הוא לראשונה שותף בכתיבתו וגם שחרור מצה"ל • רפאלי: "הצבא הוא אחת מהמתנות החשובות שקיבלתי בחיים, אני שמח לשחרר דווקא ביום השחרור שלי מהצבא את הסינגל הראשון "האזרחי" שלי" • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עטיפת הסינגל

ים רפאלי פרץ לתודעה לפני כשנתיים, כשהופיע בעונה השלישית של "אקס פקטור ישראל", בסופו של דבר הייתה זו עדן אלנה שהגיעה למקום הראשון, ורפאלי, שהיה יחד עם אלנה בקבוצה של המנטור עברי לידר, הסתפק במקום השלישי.

עם סיום התוכנית אומץ על ידי עברי לידר והוחתם בחברת המוזיקה ארומה MUSIC ובחברת הניהול ויחסי הציבור ארבל תקשורת ויצא לדרכו המוזיקלית לא לפני שהתגייס לשירות בצה"ל .

היום (29.11) רפאלי משתחרר מהשירות הצבאי בצה"ל שם שירת בחיל החינוך, ועם האזרחות משחרר האזרח החדש סינגל חדש – "הכל מהתחלה" שלראשונה הוא גם נכתב והולחן ע"י רפאלי ביחד עם עידו נצר ועמית מרדכי לצד הפקה מוזיקלית של עידו נצר עמית מרדכי (Triangle).


שישה שירים הוציא ים במהלך שירותו הצבאי; "שהכאב ימצא לו חברים" (11M), "מילים שהייתי אומר רק לך" (5M) ,"לא יוצאת לי מהראש" (8M.1), "אלף כינורות" (K326) , "בית הספר הישן" (214K), ו-"ורוד שחור" – עם טליסמן (1.7M).


ים רפאלי: "הצבא הוא אחת מהמתנות החשובות שקיבלתי בחיים , במהלך השירות התפתחתי כיוצר , ככותב וכמלחין נחשפתי במאות הופעות לחיילים וחיילות בכל רחבי הארץ ורכשתי ניסיון בימתי והפקתי. אני שמח לשחרר דווקא ביום השחרור שלי מהצבא את הסינגל הראשון "האזרחי" שלי ומקווה שתאהבו אותו".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו