תכירו: שנטי, אומנית מרתקת שנקראת על שם "בית השנטי"

אחרי שמונה שנים בארה"ב, בן זוג אמריקני וקריירה מבטיחה, שנטי חישבה מסלול מחדש וחזרה לארץ. היא זמרת, שחקנית ורקדנית שעושה את צעדיה הראשונים והמבטיחים בעולם המוסיקה וכעת משחררת סינגל שני • קוראים לה על שם "בית השנטי", אחד המוסדות הוותיקים והחשובים ביותר המהווה מקלט נדיר לנוער בסיכון, אותו הקימה אמה בזמן שהייתה בהיריון. שם היא עובדת עד היום • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שנטי | Shanti Ashanti
צילום: יחצ

לאמנית המרתקת והממגנטת הזו קוראים על שם "בית השנטי", אחד המוסדות הוותיקים והחשובים ביותר המהווה מקלט נדיר לנוער בסיכון, אותו הקימה אמה בזמן שהייתה בהיריון. שם היא עובדת עד היום, עוזרת לצעירים במצוקה למצוא את מקומם בחיים, מעודדת ומנחה אותם להגשים חלומות.


במשך שנים היא חיה בארצות הברית, גילמה תפקידים רבים, ביניהם תפקידים ראשיים לסרטים שמופיעים ב GUN HILL כדוגמת NETFLIX וסרט בהפקה של יוניברסל שיצא לאחרונה Jarhead 4; Law of Return.

במהלך חזרתה לארץ היא לקחה חלק בשתי העונות של הסדרה "איפה אתה חי" של התאגיד.
למרות הניסיון שלה על הבמה והמסך, היא גילתה שדווקא השירה דורשת סוג אחר של אומץ, כזה התלוי אך ורק בקולה. החוזק בלשיר עורר אותה ובזכותו היא כותבת, מלחינה ושרה.

שנטי היא זמרת, שחקנית ורקדנית שעושה את צעדיה הראשונים והמבטיחים בעולם המוסיקה.
'Fall in Love" סינגל הבכורה שלה נוגן בתחנות הרדיו השונות, הקליפ שליווה אותו הגיע למאות אלפי צפיות ביוטיוב וכעת היא מוציאה סינגל שני בשם "Animal".

שנטי בשיתוף פעולה נוסף עם מורן דוד ומפיק הפופ הרב תכליתי, עידו בריאן ריבלין יחד הם יצרו עיצוב קולי המשלב פופ וקאנטרי.
השיר נכתב בהשראת המסע החברתי העולמי שעובר על כולנו בתקופה לא קלה זו. זהו שיר על החיבור והחזרה שלנו לפשטות, למקורות החייתיים של אמא אדמה. שיר שבא להאיר ולהעיר את הקול הפנימי של האנושיות שבנו ממקום נקי בתולי ופשוט, כמו המדבר.
השיר מלווה בקליפ אומנותי מרהיב אותו ביים וערך דניאל קמינסקי.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו