"יום נגמר": מושיקו מור בסינגל חדש ומסקרן

מושיקו מור ממשיך למצב את עצמו בלב המיינסטרים של המוזיקה הישראלית, כמבצע וכיוצר שכובש את הבמות הגדולות בישראל ואחרי שהוציא אלבום EP מצליח הכולל את הלהיט "כביש הערבה" מצטרף השיר החדש "יום נגמר" מור משתף פעולה פעם נוספת יחד עם צמד היוצרים הבכירים אבי אוחיון ומתן דרור • האזינו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מושיקו מור
צילום: טל עבודי

מושיקו מור ממשיך למצב את עצמו בלב המיינסטרים של המוזיקה הישראלית, כמבצע וכיוצר שכובש את הבמות הגדולות בישראל, וכזמר ששיריו מתנגנים ללא הרף וזוכים למליוני השמעות. אל הלהיטים הרבים שלו ואחרי שהוציא אלבום EP מצליח הכולל את הלהיט "כביש הערבה" מצטרף השיר החדש "יום נגמר" מור משתף פעולה פעם נוספת יחד עם צמד היוצרים הבכירים אבי אוחיון ומתן דרור. השיר מביע את הרגשות העצומים אשר בחור מרגיש לאהובתו. כיצד הוא חש כשהם נפגשים, עד כמה האהבה חזקה בלבו.


מדובר על הפקה ייחודית, שיש בה נגיעות אתניות, גיטרה חשמלית ומוזיקה אלקטרונית. החיבור בין הסגנונות המוזיקליים הללו מעיד על הנסיון של מושיקו מור להישאר מגוון תוך כדי שנשאר בז'אנר היחודי לו כשהוא מביא בשיריו משהו שקשה למצוא היום.
אין ספק שהשיר הזה ימשיך את הקו בו מושיקו מור משחרר להיטים רבים. הוא עתיד לעמוד בראש המצעדים ולצבור האזנות רבות כפי שנעשה עם כל סינגל שהוא מוציא לאוויר העולם . כבר משמיעה ראשונה קשה מאוד שלא להתמכר ולהתמסר לקצב.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו