"אין אף אחד": ים רפאלי בסינגל וקליפ חדש

"השיר החדש נכתב בדיוק על התחושה של אחרי הפרידה. כל מה שאנחנו באמת רוצים לשמוע ברגעים האלה שבעצם – אין אף אחד": ים רפאלי משחרר הבוקר סינגל חדש וקצבי "אין אף אחד" שמגיע אחרי הלהיט "הכל מהתחלה" שכבש את הפלייליסטים ואת ההשמעות ברדיו • זהו שיר חדש שממשיך את שיתוף הפעולה המוצלח שלו עם צמד המפיקים Triangle שאיתם אחראי גם על הלהיט האחרון של אגם בוחבוט – "יהלום" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
ים רפאלי
צילום: דניאלה מרוז

ים רפאלי פרץ לתודעה כשהופיע בעונה השלישית של "אקס פקטור ישראל" ועם סיום התוכנית אומץ על ידי עברי לידר והוחתם בחברת המוזיקה "ארומה MUSIC" ובחברת הניהול ויחסי הציבור ארבל תקשורת ויצא לדרכו המוזיקלית לא לפני שהתגייס לשירות בצה"ל.

שבעה שירים הוציא ים רפאלי בשלוש השנים האחרונות במסגרת שרותו בצה"ל.
"שהכאב ימצא לו חברים", "מילים שהייתי אומר רק לך" ,לא יוצאת לי מהראש", "אלף כינורות", "בית הספר הישן", "ורוד שחור" –עם טליסמן וביום השחרור שלו "הכל מהתחלה".

הבוקר יוצא סינגל חדש "אין אף אחד" שממשיך את שיתוף הפעולה המוצלח שלו עם צמד המפיקים Triangle עידו נצר ועמית מרדכי), נזכיר שים כתב והלחין גם את "יהלום" הלהיט החדש של אגם בוחבוט וגם שם שיתף פעולה בהפקה עם טרינגל.

ים רפאלי: "זה התחיל משיר בלוז גיטרה על האגו הגברי ונגמר בפופ קצבי 2021. קשה לנו הגברים להבין שכשקשר נגמר – יכול להיות טוב לבת הזוג לשעבר.
אבל כן, יכול להיות להן טוב וכדאי שנבין.

בכל מקרה השמעתי את השיר לעידו ועמית שעשו איתי את הכל מהתחלה ויהלום של המדינה ויחד יצרנו את ההפקה החדשנית הזו."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו